Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kaposvárról mi a vélemény?

Kaposvárról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye Kaposvárról? Utcák,házak,emberek ...munkalehetőségek :S
2011. aug. 5. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Itt varok mar egy oraja hatha erkezik valasz a kerdesre ami engem is erdekelne, de semmi. :( Gondoltam, akkor varjunk egyutt. :) En most fogok odakoltozni (kozelebb lesz a sulihoz) es mar nagyon varom. Allitolag csendes, szep, nyugodt varoska. Munka viszont nincs. Ezt sajnos biztos forrasbol tudom. :(
2011. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nekem a nővérem járt oda suliba, és ez által voltam ott párszor. Ne haragudjanak a Kaposváriak de nekem nem tetszik. Persze vannak szép, meg jó helyek ott is, és konkrét okot nem is tudok írni amiért nem tetszik, de valamiért nem szeretek ott lenni :S
2011. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Kaposvári vagyok, bár már Bpn tanulok, és őszintén én nem szeretem Kaposvárt. Szép meg minden, fel van minden újítva, jól néz ki az egész város, de hiányzik az élet. este végigmész a főutcán és max 5 ember jön veled szembe. kicsi nekem nagyon ez a város. Munka lehetőségről nem tudok nyilatkozni, de sztem nem a lehetőségek városa semmiesetre sem =D
2011. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt semmi nincsen a körforgalmakon,és a szökőkutakon kívül. Laposvár se meló se semmi. Vannak csendes utcák ez jó. De hogy egy 3 szobás házért elkérnek 65!millát az azért vicc.
2011. aug. 5. 20:16
 5/17 A kérdező kommentje:
Aki nyugodt és csendes városban akar élni az jöjjön ide... De munkahelye legyen és ne legyen unatkozós. Nem kell a lábát lejárnia 20-25 perc alatt bárhová oda ér.(gyalog is)
2011. aug. 5. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Na azért az egyetem környékén biztos van valami élet.
2011. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen Toponár xD
2011. aug. 7. 09:28
 8/17 anonim válasza:

Nekem tetszett. Ott a Deseda, meg van valami hangulata a kocsmáknak. Amúgy attól függ hol, mennyi barátja van az embernek. Ha sok van egy faluban is jól érzi magát.


A többi kb. ua. mint máshol: vannak hülye emberek, nincs munka és drága minden :)


Ha össze kell hasonlítani akkor Győr, Debrecen, Szeged nagyobb, több lehetőséggel az említett téren.


Mondjuk nekem Vác is tetszett, pedig ott egyetem sincs :)

2011. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én ott születtem és éltem 24 évig, a város maga szép, felújított stb, de olyan szempontból egy fiatalnak élhetetlen, hogy nincs munkalehetőség, nincs ipar, nincs szórakozási lehetőség.

Szóval hiába szép, ha élhetetlen, mert még a tescoba, mekibe is protekcióval lehet bekerülni. Az tősgyökeres kaposváriak nagyon ki tudják közösíteni azt, aki nem ide valósi, nem segítenek semmiben, csak amihez érdekük fűződik nekik is.

Én sajnálom a legjobban, hogy ez a véleményem a szülővárosomról, de azóta éltem már Győrben, Debrecenben, Pest megyében és mindegyik helyen jobb tapasztalataim voltak, mint kaposváron.

2011. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
voltam már többszor ott, a belváros túrhetõ, de arréb eleg lepukkant. Ja, és nagyon sok a cigány
2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!