Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyennek találtátok a Hilton...

Milyennek találtátok a Hilton Taba hotelt?

Figyelt kérdés

Egyedül szándékozom odamenni.

Egy hét pihenés, napozás, evés ivás, olvasás , úszkálás a terv.

Egy kis fakultatív kirándulással egybekötve.


Milyen a szállodában azétel, ital választék?

Minden este vanszórakoztató műsor?


2010. máj. 8. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szia!mi 1,5 éve voltunk tabán,és a legjobb legszín vonalasabb a hilton.mi 8an voltunk,és kifogástalan a szálloda,mint a kiszolgálás,mint a szoba.az ételek mediterrán jellegűek,és nagyon finomak,és tiszták.minden este a bárban élő zene van,és mindíg van valami táncos műsor is.fakultatív kiránduláson 1. voltunk jeruzsálemben,ami hosszú és fárasztó út volt,de megálltok a holt tengernél is,ezt csak ajánlani tudom.elég drágák ezek az utak,az idegenvezetőnk szerint is. 35 e ft volt akkor.ha elmész nem fogod meg bánni felejthetetlen élmény.jó pihenést,és szórakozást.
2010. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Én már voltam kétszer a Holt tengernél és nem így kutyafuttában.

Nagyon tetszett, de tényleg azt hittem hogy hűgutát kapok.


Nagyon jónak hangzik, hogy van élő zene.

Akkor csak hangulatos lehet.


Azért Eilatba lehet hogy átnézek, mert oda azóta is visszavágyom hogy ott jártam egyszer 3 napot.


A fáraók átka elkerült titeket? (hasmars)

2010. máj. 18. 12:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen nem volt semmi bajunk,pedig még az antinalt se szedtük...igen egyébkén az nekünk se jött be annyira,hogy kuty futtában voltunk a Holt tengernél....de az a tikkasztó meleg kibírhatatlan volt ott,ráadásul a tenger is nagyon meleg volt...de azért szép volt jó volt,és leginkább felejthetetlen ahogy a 120 kg barátomra ráfeküdtem a vízben és így sem süllyedtünk el:D :D
2010. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:)))

Mókás ez a Holt tenger.

Mi láttunk egy szeretkező párt.

Nem tudom hogy jutott eszükbe a sóban meg az 50 fokban.


Kérdeztem is az Izraeli haveromat, hogy Te tudnál itt dugni??

Erre Ő rámnézett kerek szemekkel: Akarsz dugni?????

:DDDDDDDDD

2010. máj. 19. 15:36
 5/16 A kérdező kommentje:

Na befizettem, megyek én is júni 7 től

:)

2010. máj. 21. 11:21
 6/16 anonim ***** válasza:
Hmmm ez igen,dugi 80 fokban,sós vízben....nem semmi! Örülök neki,jól választottál!Jó utat!
2010. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Még mindíg én vagyok,és csak annyit szeretnék kérdezni,hogy mi a véleményed tunéziáról (babával megyünk) juni. 12. megyünk.
2010. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Eddig 6x voltam.

Nekem nagyon bejött.

Most is oda mennék, de inkább Egyiptom most mert ott melegebb van.


Tunéziában ha 4 csillagosba mentek vagy 5be akkor minden rendben lesz.

Célszerű azért imodiumot vinni, mert hajthatnak az ételek, de nem elviselhetetlen.

Kiolvasol egy újságot a wcn és utána minden rendben.


A legtöbb hotelben vannak gyerek szórakoztató programok, ilyen körbe körbe táncolás, tapsikolással, meg este minidisco, azaz nagyjából ugyanez csak nézi az egész vendégsereg :)


Szerintem tetszene nektek.

Nagyon szép a partja, homokos, lehet bérelni általában vizibiciklit, nagyon jó az idő már most, de estére elkel egy hosszú nadrág meg egy kardigán.


Konkrét kérdés?

2010. máj. 21. 17:50
 9/16 anonim ***** válasza:
konkrét kérdés? az van...baba megeheti a szállodai kaját?vagy esetleg tudod,hogy mit ne adjak egyáltalán...nagyon meg köszönném ha írnál 1-2 dolgot róla!
2010. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jah,1,5 éves a kislányom:)
2010. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!