Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit vigyek magammal?

Barnabas223456789 kérdése:

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
kaptam egy Dél afrikai utat a családomtól a Kruger nemzetiparkba szerintetek mit lenne célszerű magammal vinni ha valaki volt már esetleg jótanácsokat nagyon szívesen fogadok 18/f :)
2017. szept. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor mennél? Hol fogsz aludni?

Ha május- szeptember között : esni nem fog, viszont este hideg lesz. (Naplemente után).

Túracuccok, estére meleg pulcsi, réteges öltözködès, nap ellen kalap. Szúnyogriasztó, naptej, napszemüveg.

Nemzetközi jogosítvány ha vezetni fogsz, ha nem akkor nem kell.

Emellett viszont pénzért helyben minden megkapható, a legtöbb táborhelyen éttermek, boltok, patika is vannak. Satara pl az egyik legnagyobb, több étteremmel, szinte minden árkategóriában. Ezen kívül vannak kisebbek- nagyobbak, Berg En Dal-on pl kisebb a választèk.

2017. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5. én megyek és bent fogok lakni a parkban

10 napig

2017. szept. 1. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

egy helyesirasi szotart... boccs, nem hagyhattam ki :D


fenykepezot, es ha elemes, akkor extra elemet, ha akkus akkor akku toltot, extra memoria kartyat, kenyelmes turabakancsot, pamut vagy gyapju zoknit, elemlampat, es guglizz ra erre a kellemetlen szokapcsolatra "malaria kruger park" :(


Jo utat!

2017. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmi baj :) köszönöm szépen
2017. szept. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!