Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkóba utazom 1 hónap...

Marokkóba utazom 1 hónap múlva. Mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés

Lehet inni csapból vizet? Közbiztonság milyen? Ilyesmikre vagyok kíváncsi. Bármilyen hasznos infót szívesen fogadok.

Agadir és Marrákesh a két célpont.



2017. okt. 24. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Tripadvisor megvan neked?
2017. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
Csapvizet ne igyál. Közbiztonság alapvetően jó, pláne a turistás helyeken sok a rendőr. Inkább arra számíts, hogy ahol lehet megpróbálnak átvágni, de ebben nem feltétlenül rosszabb hely a Balatonnál. A visszajárót számold meg és ahol csak lehet, alkudj.
2017. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok az arab, mindenert elvarjak a borravalot. Eszedbe ne jusson felpanziot kerni es ugy sporolni, mert a szallodabol nemigen tudsz kimenni barhova, a kajanal meg mar csak az ihato viz a dragabb, a szallodaba nem vihetsz be semmit, vizet meg csak a barban vehetsz aranyaron.
2017. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nemrég voltunk Agadirban. Vizet ne a csapból igyál, ennyi. Amúgy beviheted nyugodtan, amit kint veszel, ha befér a minihűtőbe. A közbiztonság úgy ahogy jó, bár én nem láttam sok rendőrt, és éjszaka egyedül tuti nem mászkálnék. Az utcán az árusok szinte berángatnak az üzletbe. De én imádom az arab világot, pár szót tudok is, ha talpraesett vagy, tudod kezelni a helyzeteket, el tudsz viccelődni, nem lesz gond.
2017. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csapvizet ne igyál. Fogat se moss vele. Ezen kívül szerintem semmi másra nem kell különösen odafigyelni. Alkudozni kötelező, franciául, angolul mindenki tud, németül is sokan. Általában azt mondják, hogy italt nem vihetsz be a szállodákba, de ha van nálad egy kisebb táska és abba beleraksz pár üveg vizet, azt senki nem fogja megnézni és elvenni.
2017. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Eszedbe ne jusson felpanziot kerni es ugy sporolni, mert a szallodabol nemigen tudsz kimenni barhova, a kajanal meg mar csak az ihato viz a dragabb, a szallodaba nem vihetsz be semmit, vizet meg csak a barban vehetsz aranyaron."


Én is megyek nemsokára és mi szeretünk főzni, bárhol vagyunk, ezért olyan szállodát néztem, ahol a szobában van egy kis konyharész, főzőlappal, minihűtővel. Gondolom, ebben az esetben be lehet vinni élelmiszert, nem? Vagy ezt hogy ellenőrzik? Nem igazán szoktunk szállodába menni, csak airbnb-zni, ezért nem tudom, mik a szokások.

2017. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: valoszinu, ha a szoba olyan, akkor nyilvan.

Mi egy negycsillagosban voltunk tengerparton, haat, meglepodtem mikor jottek ezzel a ne vigyunk be kintrol kajat piat dologgal.

2017. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uh, értem, köszi:) Agadirban voltatok? Mi volt az összbenyomás az országról?
2017. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!