Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan tudnék Afrikába (Beninb...

Hogyan tudnék Afrikába (Beninbe) csomagot küldeni?

Figyelt kérdés

Él ott egy ismerősöm, egy éve ismerem.

Kolerás lett és nagyon szegények.

Szeretnék neki vizet és konzerveket meg egy kis pénzt küldeni.

Egy bökkenő van: nincs lakcíme.

Mi a teendő?



2018. febr. 2. 20:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Western Unionon keresztül tudsz pénzt küldeni (neki kell majd bemennie érte). Ehhez a legfontosabb az ő nevének a pontos megadása, neki meg majd személyivel kell igazolnia, hogy ő az, aki fel akarja venni a pénzt.
2018. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
de mi az hogy nincs címük? hajléktalanok? vagy ez arrafelé normális?
2018. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Arrafelé nincs olyan, Cotonouban él.

Nézd meg, milyen.

2018. febr. 3. 15:21
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem google mapsen és vannak címek... legalábbis az utcák el vannak nevezve. ami azt illeti elég szervezettnek tűnik. szóval nem értem, miért ne lenne címük
2018. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
79%
Hello. Tudom, hogy teljesen más ország(ok)ról van szó de én Irakba úgy szoktam csomagot küldeni Angliából, hogy egy cég elviszi oda a postára és ott referencia számmal át tudja venni akinek én azt megadtam. Ugyanis nekik sincs lakcímük. Bocsi ha nem hasznos a válaszom, csak gondoltam nézz utána hátha más országokba is lehetséges íly módon csomagot küldeni.
2018. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 piterek45 ***** válasza:
100%
Beninbe egy 10 kg csomag kuldesenek az ara kb 50- 60 ezer Ft. Nem sok ertelme van ennyiert csomagot kuldeni.. meg VIZET??? Ne hulyeskedj..? :) Viz van Beninben is, palackozott es kb 10 L ugy 300 Ft.... Egyebkent a legtobb fekete afrikai orszagban nincs valoban cim, ilyen esetben ha nagyon akarunk csomagot kuldeni, ( de nincs ertelme mert 1, ahogy irtam nagyon draga, 2, levamoljak es lehet 2 x annyi vamot fognak kerni mint amit er... - de ha nagyon akarsz alekuldod a nevere es az ottanai Posta Hivatal comere ott atveheti... Ja es ha CSAK interneten ismered ( gondolom CSAK intermetes " ismeros " :) akkor nagyon hm... empatikus vagy ( nagyon finoman mondva) ha akarmit kuldesz Afrikaba.. Mert ott az ilyen leveves egy uzletag...es eleg jol megélnek am belole akik muvelik. De ha nagyon akarsz az " ismerosodnek " segiteni, kuld penzt a Western Unionnal, azt ott azonnal megkapja. Ja es en ELTEM Afrikaban, ugyhogy nem csak netrol ismerem a szubszaharai Afrikat... :)
2018. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16 köszönöm :)

Végül kifizettem neki az orvosi költségeket

2018. febr. 4. 19:34
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
részben a sok segítségtől életképtelenek. Nem helyes "segíteni"
2018. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 piterek45 ***** válasza:
75%
Hat, szep dolog, csak.... miutan en ELTEM Afrikaban...hm, ahogy irtam, az ilyen " internetes ismerosok " onnan... Ugy az esetek 99 % csak leveves az hogy megbetegedtek... Kepesek meg akar fenykepet is kuldeni a korhazbol...Ahol a csalad is rajta van ahogy epp latogatjak a beteget.. Ilyen esetben HA tenyleg annyira akarsz segiteni, erdemes hogy VIDEO beszelgfetesen mutassa meg hol van az illeto.. Mert.. HA van internet kapcsolata ( es ugye van mert ugy erintkeztek ) akkor tudod latni, mi az igazi helyzet.. Ja es tobbszor ellenorizni...Mert ha egy adott idopontban azt megszervezik... :) Hidd el, rettentoen talalekonyak ha penzrol van szo... De hat a Te penzed...Csak en utalom ha at akar valaki verni, mert milyen alapon...Es hat ismerem hogy altalaban onnan at akarnak a legtobbszor...:)
2018. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

2 éve videochatelünk.

Ő tanított meg engem franciául.

2018. febr. 8. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!