Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrikaba hova lenne erdemes...

Afrikaba hova lenne erdemes menni a leginkabb?

Figyelt kérdés
Keresek olyan helyeket Afrikaban,amikbol megismerhetem a kontinenst,de nem veszelyes annyira. Egyedul nokent mennek 1-2honapra.Onkeneskedesben is gondolkodom,de meg nem jartam utana,hogy mi kell hozza..? (Ugy ertem vegzettseg stb) tapasztalatok,otletek?Hatizsakos tura lesz. Koszonom

2017. aug. 29. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Namíbia eléggé biztonságos. Önkénteskedéshez nyelvtudás kell, ezért jó Namíbia ott angol a hivatalos nyelv. Workawayen vannak lehetőségek pl busmanokhoz is mehetsz szállást kapsz a munkáért. Elég jó lehetőség.
2017. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Etiópiába megyek. Namíbia túl fejlett az igazi Afrikához. Esetleg még Ghána
2017. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyértelműen Namíbiába menj!
2017. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy országból szeretnéd letudni kb a teljes kontinenst, akkor Kamerun. Van minden fontosabb afrikai táj és éghajlat vagy 300 különböző törzshöz tartozó ember és északon angolul máshol pedig franciául beszélnek jól.
2017. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Több országot is meg fogok látogatni :) Amennyiről biztosan tudom,hogy minden rendben lesz,és belefér a 2honapba :)
2017. aug. 30. 11:22
 6/7 joe2016 válasza:
0%

Hogy mersz elutazni Afrikaban még valamit

Elkapsz tőlük jó vigyázz

2017. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Szia, en 7eves koromtol 14 eves koromig Del afrikaban laktam, 3 evet Johannesburgban, 4evet Fokvarosban. Ha Afrikaba szeretnel jonni mindenkepp Windhoek vagy pedig Fokvaros. Fokvaros nem olyan gaz mint aminek beallitjak. Itt a belvarosban is eleg sok feheret lehet latni, mindenhol kamera van. Este termeszetesen jobbqn vigyazni kell. Johannesburgot keruld el, szornyu varos, itt Sandton es Randburg kivetelevel minden no-go zona foleg a belvaros, Hillbrow, Soweto es Alexandra. Windhoek biztonsagos:) Esetleg meg Gaborone.
2017. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!