Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkóban az Atlanti-óceáni...

Residualcosts kérdése:

Marokkóban az Atlanti-óceáni tészen a tengerpart milyen? Homokos, sziklás? S általában véve, mik a tapasztalataitok, akik nyaraltak már ott?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 14:57
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
13%

Te mit gondolsz?milyen lehet az a part ahová a szahara kifut?

Egyebkent olvasgass:

[link]

2018. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van homokos is, sziklas, de te ott furdeni vagy napozni nem akarsz, cimbi, annyira szennyezett. :)
2018. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak nekem, de a stíluson azért lehetne kicsit javítani! :)
2018. szept. 28. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Én egyszer voltam Marokkóban, de soha többet nem akarok odamenni. Borzalmas volt. Azt a koszt, azt az erőszakosságot, azt az igénytelenséget, amit ott tapasztaltam sehol máshol nem éltem meg. A gyomorrontásról, meg a szélfútta csípős homokról nem is beszélve.
2018. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Szerintem Neked nem kellene a válaszadóknak megmondanod hogy szerinted mi a jó mert ha azt Te tudnád akkor nem kérdeznél itt !!!

De kérdezel ezért ne oktassál ki senkit se.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre mi homokos parton voltunk. De nekem nem tetszett. Pedig igazi világjárók vagyunk :) Nem tetszett az ottani kultura ami kulturálatlanságot takar.De tudod én elég egyszerű lény vagyok és nekem az se tetszik ha valaki elmegy valahova és arra kíváncsi hogy homokos-e ott a tenger. Ez olyan primitiv.!

2018. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szotyolkának: Hát te aztán tényleg egy egyszerű lény vagy. Nem oktattam ki a válaszadókat, csak nem szeretem, ha ilyen lekezelően beszél valaki. Azt sem hiszem, hogy primitiv lennék, mert véleményeket kérdezek egy helytől, ahol eddig nem voltam. Ne fáraszd magad a válasszal.
2018. okt. 1. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Már megint kioktatol. Pedig az egyszerűség temagad vagy!

Elutaznál 4000 kilómétert és arra vagy kiváncsi, milyen ott a part.


A te dolgod de tudd meg hogy amilyen az adjonisten olyan lesz a fogadjisten!

2018. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%

Kioktatooool:DDD Jó végem.


Szotyolka, neked elgurult reggel az a bizonyos gyógyszer?

2018. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Vannak mindenféle partok. Ha beutod a neten tudsz olvasni.

Mi Agadiron voltunk, kellemes volt a part,nem volt olyan sok szikla. Kaja is finom. Emberek nagyon baratsagosak,persze tudni kell,hogy fokent hasznot latnak naiv turistakban! Jo utat :)


p.s Büdöspistirõl van repcsi Agadirba. A wizzair oldalan kukkolhatsz

2018. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!