Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyáron családommal krétára...

Nyáron családommal krétára megyünk kokkkini haniban! Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
....ahogy látom vannak homokos tengerpartok de azok a nyár közepén szerinttem eléggé zsúfólt lesz! azt tervezzük hogy inkább a sziklás tengeri részre mennék, ahhoz viszont kell venni vizi cipőt! és ebben kérném a segítséget hogy milyet érdemes venni? a legolcsobb decathlonos is elég vagy érdemes drágábbat venni? illetve a homok tenger part az telepített vagy eredeti homok van? köszi a válaszokat előre is!

2018. máj. 29. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen megfelel a Decathlonos, nàlunk ahol én élek, korallos a lagúna, én is a Decathlonban vettem ilyen vízicipőt, ha rendesen lemosod édesvízzel a sós utàn, évekig kitart.

Mondjuk a tengeri sünre nem kell vele ràlépni, de az ellen nincs az a műanyag talp ami védene, szóval tök mindegy.


Nem telepített homok. A homokos partok régebbi képződmények, ahol màr olyan apróvà mosta a köveket / kavicsokat a víz, hogy homok lett belőle.


Mi amúgy Almiridàn voltunk, anyósomnak volt egy időben ott lakàsa, az ottani part homokos. Július közepén voltunk, nyilvàn nem voltak kevesen, de azért el lehetett férni, a vìz meg lassan mélyülő, nagyon kellemesen langyos volt. Mondjuk nem volt annyira tiszta és àtlàtszó mint mondjuk a sziklàs partszakaszokon, de napközbeni fürdőzésre teljesen megfelelt.

2018. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!