Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunézia: Monastir. Dino Club...

Tunézia: Monastir. Dino Club Hotel Ruspina. Járt-e már valaki ebben a szállodában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 10:21
1 2
 1/11 anonim válasza:

Tavaly ott voltunk. Még tökéletesen emlékszem rá.

Szuper jó! Nagyon érdemes oda menni.

Minden nap van szervezett tánc a szállodában, a tengerpart ott van mellette, az ellátás is szuper (annyit eszel, iszol, amennyit akarsz), és van saját csúszdája.(Több is)

Minden este vannak előadások a színpadon.(Oroszlánkirály, a Notre-dami toronyőr). Persze angolul. Mini golf pálya is van. Nagyon jó volt ott lenni, csak az utcák szemetesek odakint.

A Neckermannal mész ugye?

Majd számolj be ha visszajöttettek :)

2010. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod!Örülök neki, hogy jól éreztétek magatokat. Már kezdtünk elbizonytalanodni mert mindenki csak azt mondogatja, hogy majd betegek leszünk. Gyerekekkel megyünk, és nem is magunk miatt inkább miattuk izgulunk, hogy minden rendben legyen. A szállodai szobák szépek, de a bungallók is rendben vannak? ha éppen oda kerülnénk. Az ételek gondolom finomak, és nem tudsz róla hogy akárki beteg lett volna tőlük. Emiatt aggódom, és a legkissebb gyerek csak másfél éves. Neki gondoltam külön babakaját viszünk itthonról. Mindenképpen írok hogy milyen volt, ha minden igaz júli végén mennénk. Mégegyszer köszi a válaszod, és ha esetleg bármi eszedbe jut,ami hasznos lehet, megköszönnénk. :):):)

2010. jún. 25. 21:31
 3/11 anonim válasza:
Én is el szeretnék utazni Tunéziába. Sousse milyen?
2010. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Gondolom Sousse is jó, de oda csak ellátogattunk.

18:50-es vagyok.

Mi is bungallóba kerültünk, szerintem jobb volt, mintha egy szállodai szobába mentünk volna. (Bár nem tudhatom.)

Nyugi, senki nem lett beteg a kajától. Állítólag a csapvíz hasmenést okoz, de mi ittunk jégkockás üdítőt (közben a jégkocka beleolvadt) és nem lett semmi bajunk. Azért ezt lehetőleg kerüljétek.

Ha mentek szervezett kirándulásra, akkor vigyázzatok a táskára, mert vannak tolvajok(Bár ha mentek akkor ezt el fogják mondani.)

Ha a szomszéd városba mentek metróval(van egy állomás a szálloda közelében), akkor vigyázzatok, mert bal oldalon közlekednek. Mi is ezzel jártuk meg, várhattunk a következőre :S

Ha mentek piacra és valamit akartok venni, mindenféleképpen alkudozzatok!!! Az idegenvezető azt mondta, hogy a kínálati ár harmadáról kell kezdeni az alkusozást.(Bár ez lehet, hogy túlzás). A szállodai boltban pedig ne vegyetek semmit, mert nem éri meg!

(Apa vett ott két közepes vízipipát dísznek 50 dínárért, és a piacon vett egy nagyot 10-ért). Ha elmentek akkor rögtön fog ajánlani egy alacsonyabb árat :)

HA esetleg valamiért betegek lennétek van magyarul tudó orvos.

Ahova mindenképpen megéri elmenni:tevegelni Friccel(ő szervezi), és a szomszéd városba szétnézni. Aztán van még tucatnyi kirándulási lehetőség, lehet válogatni :) Csak mind külön pénzbe kerül.

Egyébként egy hétre mentek? (Mert mi 2-re mentünk)

Na lehet, hogy most sok fölösleges dolgot is leírtam, de azért remélem segítettem. :)

2010. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az infót!

Nagyon jó hogy ezeket leírtad nekünk. Mi 1 hétre megyünk.

Amit kérdeznék még esetleg: használhatók-e a konektorok vagy átalakító kell hozzá? Mit vettetek ami szép és maradandó, vagy amit érdemes? A programok úgy kb mennyibe kerülnek? A kaja a szállodában változatos? Bocsi hogy ennyit kérdezek.

2010. jún. 28. 22:48
 6/11 anonim válasza:

A konnektor ugyanolyan mint itt.

Mint már mondtam apa vett dísznek vízipipát, ami még érdekes, lehet venni a gyerekeknek plüss tevét.

Van különféle program, van ami egy napos, van ami pár órás, olyan is van, ami két napos. Az ár is ettől függ.

A szállodában ki van téve egy halom kaja, minden nap azt veszel ki, amit akarsz :) Van olyan, hogy sütnek pluszba palacsintát, és lehet kérni.

Nem baj, hogy ennyit kérdezel, de holnaptól nem tudok válaszolni, ugyanis elmegyünk Egyiptomba.

2010. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál! Nagyon jó utat és pihenést kívánok nektek!
2010. jún. 29. 21:20
 8/11 anonim válasza:

Köszi.

Mindjárt indulunk :)

2010. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na milyen volt a nyaralás?
2010. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönjük, jó volt a nyaralás, bár a szálloda színvonala valószínüleg romlott mert, amikor megérkeztünk a kis bungalónkba, hangyák és csótányok fogadtak minket. Nem vagyunk finnyások, de a kaja sem volt egy csúcs, pl a húsok ehetetlen .... voltak, és a kajálda is tiszta kosz és dzsuva, gusztustalan az egész. A programokon nem vettünk részt kisgyerekekkel "időben" kellet tentikélni. A tengerpart viszont csodálatos volt. Szinte éjjel-nappal ott voltunk. A végén egy kis reklamációval éltünk.

Ezt leszámítva jól éreztük magunkat.

És nektek milyen volt?

2010. szept. 11. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!