Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziában, szállodában lehet...

Tunéziában, szállodában lehet kapni nemzetközi cég palackozott vizét? Pl Evian? Jana?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 18:10
 1/6 anonim válasza:
75%
én nem láttam,de még boltban sem,viszont az ottani palackozott víztől sem volt semmi bajunk,ha eviant iszol,nem lesz gond egy plusz bőröndbe kivinni:)
2009. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem. Viszont a saját ásványvizük nagyon finom. Ne lepődj meg, de nem nagyon fogsz kapni szénsavasat. Hiába kék a kupakja, az mentes víz.

Ja, és nagyon tetszik, h van 7dl-es és egy literes kiszerelés is.

2009. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Az ásványvizet törvényileg úgy szabállyozzák,hogy mindig a forrásnál azonnal palackozni kell.Csak egy meghatározott területen belül értékesítik nagy mennyiségben.Nem éri meg vizet szálítani a világ egyik részéből a másikba.
2009. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres csecsemővel megyek ki, ezért nagyon nem mindegy, hogy milyen vizet adok neki, hiszen az itthon kapható ásványvizek közül sem lehet mindegyiket adni babának. Az evian pl olyan víz, amiről biztosan tudom, hogy kaphatják babák, ezért kérdeztem. Egyébként Franciaország és Tunézia nem a világ 2 véglete, ha itthon lehet kapni, akkor ugyanezzel az erővel Tunéziában is lehetne, mint ahogy Egyiptomban pl van.
2009. szept. 22. 10:29
 5/6 anonim válasza:
19%
Szerintem vigyázzál a babával. A bazárban az árusok szerintem állandóan meg akarják érinteni, simogatni, "kedveskedni"...
2009. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző válaszoló: hülyeségeket ne beszélj össze-vissza... -.-
2009. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!