Kezdőoldal » Utazás » Afrika » A King Tut Hotel esetében...

Cattancs kérdése:

A King Tut Hotel esetében mennyire zsúfolt a tengerpart?

Figyelt kérdés
Idén Egyiptomban szeretnénk nyaralni a kedvesemmel, most megyünk először. Nagyon megtetszett a King Tut Hotel, az általunk olvasott értékelések is jók. Az egyetlen aggodalmam, hogy a képek alapján a tengerpart nagyon kicsinek tűnik... azoktól kérdezném, akik már voltak ott: mindig lehet-e helyet találni, vagy tényleg ennyire pici és zsúfolódnak a napernyők/emberek? Köszönöm a normális kommenteket!

2019. márc. 2. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly októberben voltam.Valóban pici a part,de nyugágy akkor mindig volt.Apály-dagály volt végig az egy hét alatt.Nekem bejött a hotel,bármikor visszamennék.Jó volt az ellátás,finom,bőséges kaja,igaz a palackos vizet sajnálták,a szemben lévő hotelben vettem.
2019. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hotellel szemben lévő boltban vettem,bocsi! :)
2019. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!