Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Algériai vízumhoz minimum 30....

Algériai vízumhoz minimum 30. 000 eurós biztosítás? Opcionális?

Figyelt kérdés

"Egészségügyi biztosítás (a tartózkodás teljes időtartamára): a sürgősségi orvosi ellátás, valamint az egészségügyi okból történő hazaszállítás költségeire legalább 30.000 € (9 718 355 ft) összegű fedezetet nyújtó utasbiztosítás szükséges." - Algéria budapesti nagykövetségének weboldaláról


Ez az összeg szerepel minden oldalon amit néztem és így elsőre kicsit meglepett. Még ilyennel nem találkoztam ezért érdeklődni szeretnék, hogy ezt az összeget a vízum mellett köteles vagyok-e befizetni/(miféle utasbiztosítás lehet ez?), és hogy mi is pontosan ennek a folyamata.



2019. ápr. 30. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Istenem hogy nem èrted amit olvasol. Nem kell sehova befizetned ezt. Hanem olyan biztositast kell kötnöd a vizumhoz, ami legalabb 30.000€-ig fedezetet nyùjt
2019. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan biztositas amely min 10 millio forintig biztosit vagyik szinte barmelyik jo lesz, nekem a bankkartyamhoz jar 50 millios
2019. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Még ilyennel nem találkoztam ezért érdeklődni szeretnék, hogy ezt az összeget a vízum mellett köteles vagyok-e befizetni/(miféle utasbiztosítás lehet ez?)" - sehol nem irja senki, hogy neked a fent emlitett összeget be kene fizetned. Azt irjak, hogy legalabb ilyen fedezetu utasbiztositast kell kotnod.
2019. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg azt hitted, hogy 10.000.000 Ft a vízum?
2019. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!