Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen utasbiztosítást ajánlan...

Milyen utasbiztosítást ajánlanátok Olaszországba és Ausztriába?

Figyelt kérdés
Családi kirándulás, gyerekekkel, saját "öreg" autóval. Érdemes egyáltalán kiváltani az eu kártyát?

2019. ápr. 26. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
semmijet
2019. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Netrisk.hu
2019. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
EUB
2019. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokszor leírták itt, hogy az EU kártya kb. csak sürgősségi ellátásra jó, és sok országban még az is fizetős. Mindenképp kössetek utasbiztosítást is. Az autóra lehet kötni assistance biztosítást általában 10 éves korig, néhány biztosítónál tovább is. (De nekem pl. alapból van ingyenes EU assistance szolgáltatás az autóhoz, benne volt a vételárban.)

Netrisk.hu, de nagyon becsapós biztosítások is vannak, ha bizonytalan vagy, keress meg egy független biztosítási alkuszt. Nem drágább, a biztosító fizeti a jutalékát.

2019. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Aegonnál szoktam a legkisebb csomagot megkötni, pár ezer forint és ami fontos az benne van (ingyenes hazaszállítás korlátlan összeghatárral).
2019. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak a netrisk hajrá tközép!!444444444444444444444444444
2019. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!