Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Van itt olyan aki kint él...

Van itt olyan aki kint él Ausztráliában?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék majd kiköltözni.kíváncsi lennék arra ,hogyan sikerült kijutni.

2020. jún. 3. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ide születtem.
2020. jún. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én is itt élek

Félig vagyok magyar és úgy jutottam ki,hogy anyám itt szült meg xd

2020. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ú. Ott születtetek? De jó.

Milyen ott az élet? Holéltek pontosan? Meséljetek légyszi 1 kicsit.

2020. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tammy hembrow ott milyen nagy sztarnak szamit? Mint magyarból kb kik? Vagy o ott nem olyan ismert?
2020. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
em 1987 ban leptem le Mo rol . egy evet Ausztriaban vartam hogy elfogadjanak az ausztralok , 1988 ban jottem ide azota itt elek. engem akkor politikai menekultkent engedtek ide ami eleg sok elonnyel jart. Ma mar ez nem jarhato ut Europabol megszunt a politikai menedekjog keresenek lehetosege. Az altalad emlitett fittnesrol ismert no maximum a tinik szamara ismert, nem hires szemelyiseg.
2021. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
miert pont ausztaliaba mentel?
2021. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm él/élt Ausztráliában! Akik hazajöttek nagyon bánják,mivel anyagilag sokkal jobb a helyzet,és az élet is ingergazdagabb,azt mondták nekem hogy Magyarország és Ausztrália ég és föld,ami magától érthetődő.... :D :)
2021. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5 os vagyok. voltak ismeroseim akiktol eleg sokat tudtam errol az orszagrol. azert akartam idejonni mert mar akkor is a vilag egyik legmagagasabb eletszinvonalan allt biztonsagos, es nagyon tiszta.
2021. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!