Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Csendes-óceánmenti sziget...

Csendes-óceánmenti sziget 2021-re?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni egy Pacafikus szigetre, tavaly voltunk Brisbane-ben és a Golden Coaston, nem jött be egyáltalán Ausztrália úgy amúgy, tehát úgy gondoltuk hogy jövő februárban egy másik uticélt választunk.


Amik szóba jöhetnének:

Fiji

Vanuatu,

Tuvalu

Nauru

Palau

stbb.


Valaki volt ezeken és ajánlana egy olyat, ahol nem egetrengető összeg egy éjszaka, jó a kaja(főleg indiai-arab orientált), és gyönyörű a tenger.



2020. ápr. 25. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Palau kivetelevel voltam a fenti helyeken. Semmi extra, igy tokmindegy melyiket valasztod.
2020. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nauru kivételével mindegyik volt.

Turista szempontból semmi extra,némelyik még kifejezetten koszos is, Indonéziában ezerszer szebb szigetek vannak ráadásul ezerszer szebbek.

Tuvalu szintű szigetek pl bárhol vannak Ázsiában negyed annyi pénzért.

Ha letelepedésre gondolsz,az meg kb lehetetlen mint a miniállamokban úgy általában.

Pénzben pedig mindegyik extrém drága mert mindent importálni kell és 1-2 hotel van az egész országban.

Ami Óceánia és nagyon különleges élmény és egyáltalán nem olyan drága mint a többi kis sziget:

PÁPUA ÚJ-GUINEA.

Megéri adni egy esélyt.

2020. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem Kiribati jött be a legjobban a térségben. Egyébként ezt a türkiz kék óceán, gyönyörű homokos partokat amik a brosúrákon vannak elég nehéz fellelni. A legtöbb sziget kicsi koszos, szemetes, amelyik meg süllyed éppen az meg még lepattantabb. Kiribati is süllyed, de ott tényleg volt pár lélegzetelállítóan gyönyörű partszakasz. De tény hogy Borneó, Pápua sokkal izgalmasabb.
2020. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Mindegyikben voltam és tényleg igaz az előttem szólók véleménye.

Óceánia nagyrésze nagyon koszos,kicsi és extrém drága ,mondhatni full kamu az a gyönyörű tengerpartos imidzs :D


Óceániában Pápua Új-Guineát viszont tényleg csak ajánlani tudom,semmihez sem fogható táj,elképesztő környezet,kultúrális sokszínűség+beszélnek angolul.

2020. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És PNG-ba mondjuk Port Moresby úgy látom nem túl sok jó tengerparttal büszkélkedhet.


Milyenek az ételek ott?Fehérként sokkal veszélyesebb mondjuk Fekete Afrikánál?

2020. ápr. 25. 14:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

PNG-ben is vannak szép tengerpartok pl Kokopo vagy Alotau de ahogy az előttem lévők írták az óceániai országok tengerpartjai jellemzően koszosak és szeméttel vannak teli,nagy kamu az a tiszta türkizkék tenger amiket reklámoznak :D


Egyáltalán nem volt veszélyes bár én Szenegálban is voltam meg Zöld foki szigeteken,azok se voltak vészesek semennyire csak az volt rossz,hogy alig beszéltek angolul.

2020. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem messz a legkülönlegesebb sziget a térségben én jó szívvel tudom ajánlani.

Mindenféle kaja van ott mert Óceánia szinten elég fejlett,vannak nagyvállalati boltok,jellemzően halat esznek.


Nézelődj itt hátha kedvet kapsz :D

[link]


Amúgy az on the spot is volt egy törzsi területen és semmi bajuk nem lett :D

https://www.youtube.com/watch?v=x3io0epEIQ4

2020. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ! Te már jártál ott?

Ha igen, hallottál-e már a Tabubil nevű városról?

Jártál-e már ott?

2020. ápr. 25. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Tabubilban soha,nem is nagyon hallottam.

Jayapura volt illetve egy közeli falu és Port Moresby érintőlegesen C:

De én nem turizmus miatt mentem hanem kimondottan tanulmányi útra mivel biológus a végzettségem.

2020. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Pacafikus sziget meg Golden Coast?

Ne már.

2020. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!