Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Nauru jó hely? Járt már ott...

Nauru jó hely? Járt már ott valaki?

Figyelt kérdés
Dél-Szudáni utazásom offolása után új nyaralóhelyet szeretnék választani. Feltűnt a térképen Nauru, egy Szentendrénél is kisebb ország. Keresgéltem, de nem találtam képeket. Valaki, aki ott járt, tudna mesélni, hogy mi van arra és milyen ország?

2020. aug. 1. 17:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Emellett miért nincs Google utcakép? Így komolyan nem tudom eldönteni, mi van arrafelé.
2020. aug. 1. 17:14
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Te Kérdező, én nem akarlak megszólni, de nem mennétek inkább valami ismertebb országba? Mert aki nem tudja, hogy Dél-Szudán a világ egyik legveszélyesebb országa, azt úgy le fogják húzni mindenhol (mert hát fehér turista=minibank) hogy lesheted.
2020. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként meg ha letöltöd a Google Earth alkalmazást, ott találsz pár 3D-s képet.
2020. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már nem Dél-Szudánba, hanem a fent említett Nauruba akarok utazni!
2020. aug. 1. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig az első vagyok, ahogy nézem a tengerpart szép, de mást ne várj egy olyan országtól, aminek a fővárosa alig pár házból áll, és a nagy többség már rég elköltözött onnan Új-Zélandra meg Ausztráliába.
2020. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Én értem, hogy lemondtál Dél-Szudánról, de bárhol a világon le tudnak húzni, ha tapasztalatlan vagy.
2020. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Meg így utánaolvasva ezek a szigetek eléggé koszosak is. Indonézia nem vonz? Ugyanúgy Óceánia, csak egy kicsit civilizáltabb meg ismertebb.
2020. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha rendben van, akkor Indonéziába megyek.
2020. aug. 1. 17:41
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom dög unalom. A helyiek mind ismerik egymást és full befásultak. A szigeten kB semmi nincs és turisztikailag sem felkapott. Továbbá az ausztrál kormány oda helyezi az illegálisan bevándorló i szándékouókat ezért sok menekülttábor lehet amik olyanok mint a nyomortelepek.

Szerintem nem éri meg menni.

2020. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Az egyetlen ország arrafelé, ahova magyaroknak vízum is kell, emellett egy unalmas szikladarab az egész, még a tengerpart sem szép. Csak akkor menj oda, ha már min. 150 országban voltál és mindenhova célod eljutni, egyébként nem éri meg. Inkább Vanuatu, Tonga, de ezek sem igazán olcsók (a repjegyek is horror áron vannak, de a szigetek is drágák), de Indonézia mindent tud, amit ezek, lényegesen jobb áron, ha egy eldugottabb részre mész.
2020. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!