Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában elfogadják a...

Ausztráliában elfogadják a MasterCard junior kártyát?

Figyelt kérdés
Perth-be tervezek utazni hosszabb időre, ha már végre lehet és érdekelne, hogy milyen ott az élet stb. Esetleg, ha valaki járt már ott vagy ott él, tudna nekem pár dolgot mesélni az ottani életről. Egészen pontosan Cottesloe-ról. Köszönöm!

2021. márc. 11. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha jól értem, a szüleid vettek neked egy félmilliós repjegyet, de egy 3000 forintos rendes kártyára már nem volt pénzük :)

Mindezt úgy, hogy átrepülőd a fél világot, és fogalmad nincs arról, ott mit kellene csinálnod :)))))))

Priceless, fogja mondani az angol.

Nem tudom érted-e, mit jelent ez.

2021. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos, hogy a frusztrációd és az unalmas életed azzal próbálod vigasztalni, hogy névtelenül irogatsz. “választ” a másiknak. :D Sajnálom, hogy ilyen rossz életed van, hogy mással kell foglalkoznod magad helyett... Mellesleg jó tudni, hogy a szüleim tartanak el. Mesélj még kérlek az életemről, szeretnék többet megtudni róla. ;) Ja és nem tudom érted-e a kérdésemet magát... bár nézve a választ nem igazán. :))
2021. márc. 11. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Amit te frusztrációnak gondolsz, az közönséges megvetés.

Az ostobasg, a hazugság, az együgyűség iránti közönséges megvetés.

Majd ha visszajössz tróger, a felvetéseimre is válaszolj...

2021. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitába szállni egy olyan emberre, aki nem ismer és azt se tudja fiú vagyok-e vagy lány. :D Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni olyan, mindegy miket irogatsz, hiszen nem érdekel! ;) Nőj fel kérlek és inkább csinálj valami értelmeset az életedben... :)
2021. márc. 11. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, azért gondolj arra is, te kérdeztél. Itt. És kérdést szokás értelmezni. Van annak egy tartalma és van annak egy stílusa. Bármilyen meglepő, annak alapján lehet elképzelése az embernek a kérdést feltevőről is. Ez elsősorban a#2 viszonválaszod alapján jutott eszembe. Meg az is, mennyire lehet erről az interneten információt szerezni. Meg az is, ha egy hasonlóan ismeretlen leír bármit, azt vajon készpénznek veszed? Hogyan döntöd el, és ha elfogadod, aszerint cselekszel? Elgondolkodtató...
2021. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nézd, az első 2 válasz alapján, egy minősítést kaptam magamról, nem pedig a kérdésre kaptam választ. Itt nem arról van szó, mit és hogyan vesz az ember készpénznek vagy magára, hanem, hogy megkapja a válaszát, hiszen ez egy kérdezős oldal, mint a neve is mutatja. Egyenlőre én választ nem, csak kioktatást kaptam. Az, hogy egy másik teljesen ismeretlen ember leírja, mondjuk azt, hogy “Jó ott kint lenni mert...(vagy épp az ellenkezőjét)” Az máris más és válasz a kérdésemre. Az a beszólás, hogy a szüleim tették alám azt amit, nem válasz, se nem releváns ebben a szituációban, mivel nem ismersz nem tudhatod, hogy mennyit és hogyan dolgoztam azért, hogy elérjem a céljaimat... Így nem értem eleve, minek kell beszólni a másiknak. Ettől jobb lesz az ember kedve? Szerintem a kérdésemben semmi rossz nincs, kíváncsiság viszont annál inkább van. Hiszen, mint az a kérdés alatt is írtam, tapasztalatokra is kiváncsi vagyok az ottani életről, mivel én még nem jártam ott. Ennyi...
2021. márc. 11. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szia



ugyanugy elfogadnak master illetve visa tipusu kartyat is, mint barhol mashol a vilagban



viszont erdemes azzal szamolni, hogy a master az dollar a visa pedig euro alapot vesz figyelembe, tehat magyar szamlarol mindenkepp eloszor atvaltjak vagy eurora, vagy dollarra a forintot, aztan pedig abbol 'vetelezik' az ausztral dollart


a lenyeg, hogy legyen benne chip, illetve contactless/erintos jel es vonalkod az oldalan

2021. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen igen.
2021. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Kérdező, ne vedd magadra, sok itt a frusztrált kisf__szú. Kötegszenek, mindezt a "szólásszabadság" mögé bújva, meg hogy ez egy kérdezős oldal és azt válaszolnak, amit akarnak. Hát nem, ment a jelentés nyugi. :D
2021. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy vannak itt normális emberek is! Köszönöm a válaszokat és 9/9 egyet értek veled! :D
2021. márc. 14. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!