Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha találok állást Ausztráliába...

Ha találok állást Ausztráliában, ki tudok vándorolni ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 12:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

10: hát akkor keress itthon valami állatotthonban kisegítői állást!


Ezt komolyan mondom!


Szóba nem állnak veled képzettség nélkül! Pont van elég képzetlen aborigin ott az országban...

2021. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Próbáltam itthon állatmenhelyre menni önkéntesként, de elküldtek, mert nem vagyok beoltva.
2021. júl. 18. 14:04
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

12: tehát akkor önhiba...


Szerinted Ausztráliába beengednének oltás nélkül...??


Még akkor se, ha állatorvosi PhD-d van, és 20 év klinikai tapasztalatod!

2021. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Oda elég a teszt, nem ?
2021. júl. 18. 15:11
 15/37 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, nem kell oltás !
2021. júl. 18. 15:14
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
15: már van vízumod????
2021. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ezt is elolvastad????


"2020. március 20-tól csak az ausztrál állampolgárok és a tartózkodási engedéllyel rendelkezők, valamint közvetlen családtagjaik léphetnek be az országba, azaz minden külföldi állampolgártól megtagadják a belépést, akinek nincs állandó tartózkodási engedélye (permanent resident) vagy nem közvetlen családtag. Szűk körű kivételek és beutazási engedély kérelmezése itt.


2021. április 18-tól megnyílt a karanténmentes kétirányú utazás Ausztrália és Új-Zéland között. Az Új-Zélandról Ausztráliába érkező utasoknak legalább 14 napot kell Új-Zélandon eltöltenie az ausztráliai utazást megelőzően. Az új-zélanditól eltérő külföldi állampolgársággal rendelkező utazóknak érvényes ausztrál vízum szükséges a belépéshez. Ausztrália tagállamai és Új-Zéland is fenntartja a lehetőséget, hogy új koronavírus gócpontok esetén rövid időre felfüggeszthetik a karanténmentes utazást."

2021. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Valamiért azt sejtem, hogy te nem Új-Zélandból utaznál be... :)
2021. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá...


"e. Karanténkötelezettség: Van.


Minden Ausztráliába érkező utasnak - az erre a célra kijelölt szállodák egyikében - 14 napos, kötelező karanténba kell vonulnia saját költségen. A karanténra kötelezettek abban a városban kerülnek elhelyezésre, amelynek nemzetközi repülőterén belépnek Ausztrália területére. A karantén alól nincs felmentés védettségi igazolvány felmutatása vagy védőoltás igazolása esetén sem."



De mivel se állampolgár nem vagy, se egyéb feltételeknek nem felelsz meg, egyelőre jegeld a kivándorlást. :)

2021. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Jól van na ! Gondoltam talán hasznomat vehetnék olyan helyen ,ahol kihalásra vannak ítélve állatfajok. A kedvencem az erszényes ördög. Tudom az Új-Zélandon él, de azért jó lenne ott lenni a frontvonalban, amikor kell !
2021. júl. 18. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!