Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában pontosabban a...

Ausztráliában pontosabban a szigetén, Új-zélandon nincs valami olyan ház ami 2 szobás és kb 60 millió alatt eladó?

Figyelt kérdés
Közösen vennénk a baártnőmmel ott egy házat fele-fele árban de ott nagyon drága a legtöbb ház..Mondjuk ott a pénz is jobb..
2010. dec. 21. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

www.realestate.com.au


www.realestate.co.nz


Jol ertelmezem irasod? Ugy irod/gondolod, hogy Uj Zeland az Ausztralia szigete?

2010. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

www.realestate.com.au Ausztralia


www.realestate.com.nz Uj Zeland

2010. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elottem szolohoz annyi kiegeszitessel hogy az Uz Zelandi Dolart nem valthatod be Mo-n ha jol tudom es nem is vehetsz csak Ausztral Dolart.

Ha megis Ausztraliaban szeretnel lakast venni es letelepedni latogass ell a www.bertok.com-ra ott sok infot kaphatsz sot linket ha megis Uj Zelandra szeretnel menni.

2010. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ausztráliának nem a szigete Új-Zéland, hanem egy önálló állam.
2010. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van 30 milliója neki is meg a csajszinak is; még sem tudja, hogy Új-Zéland egy szuverén ország..


Nem folytatom...

2010. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először is ki mondta hogy van 30 millióm? másodszor meg minek szólsz be ha nem tudsz értelmes választ adni..?Amógy meg gyűjtjük a pénzünket..
2010. dec. 26. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

"olyan ház ami 2 szobás és kb 60 MILLIÓ alatt; közösen vennénk FELE-FELE..."


Na ez azt mutatja hogy kb 30 milliódnak kéne legyen.


Te írtad, nem én!!

2010. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
És a helyedben szégyellném magam, és nem azt tolnám le, aki kijavítja a kis "csacskaságodat".
2010. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeirntem meg nem kell szégyelnem magam azért mert vannak terveim és álmaim!Inkább neked hogy ilyen bun.kó vagy
2010. dec. 27. 11:09
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

OLVASNI SEM TUDSZ!


NEM MONDTAM SEMMIT AZ ÁLMAIDRA: ERRŐL VOLT SZÓ:


- NEM TUDSZ FOGALMAZNI!


- ÁLTALÁNOS ISKOLÁS FÖLDRAJZOT NEM TUDSZ! (alsóban is hallottam már erről a szuverén (most keresd a lexikont) országról!


- ÚJABBAN: NEM TUDSZ OLVASNI!


Semmit nem mondtam az álmaidról, úgyhogy ne képzelj be már mindent! Nagyon gáz, keresd meg ahol azt mondtam: ne menj ki meg hasonlók.


-.-

2010. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!