Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok-e a világban olyan...

Tudtok-e a világban olyan kellemesen élhető helyet, ahol lehetséges és érdemes volna egy összkomfortos új életet kezdeni 30 millió forintból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha én tehetném Kanadában kezdenék új életet. Voltam ott egy ideig, és annyira más mint itt. Sokkal könyebb ott az élet. Kedvesek az emberek, megbecsülik az embert a munkahelyén és megfizetik!!!! Még egy utcaseprő is megél ott, és mindent elő tud teremteni magának a fizetéséből autót nyaralást mindent amiért itthon hosszú éveket küzdünk, ott egy két havi fizetésből vagy kevesebből megoldják.

Hihetetlenül más szerintem. És elég támogatást kap az ember külföldiként.

Habár, hogy egyből letelepedhess 30 millió nem elég, de úgy megoldható, hogy kijárod a ranglétrát. Megvan ennek a módja, nem mondom, hogy egyszerű, de azért van már miből gazdálkodnod, és ha már kinn vagy, akkor gyorsan tudsz előrejutni.

Privát gondolatom: Az itteni elnyomásnál bármi jobb. ( magát magyarországot tisztelem, becsülöm, de ami itt folyik az kabaré!!!!)

2011. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, Kanada biztos jó hely, de én már öreg vagyok a szamárlétrázáshoz. Idehaza megmásztam, de csak ennyire mentem. Napról-napra éppen megélek, igaz legalább amim van az már a sajátom. Ha mennék innen, csak olyan helyre tenném, ahol ennyi pénzből nyugodt és biztonságos életkörülményeket és megélhetést tudnék teremteni magamnak.
2011. júl. 14. 10:03
 3/3 unnepiszar válasza:
romániába a bihari hegység valamejik részéna nyiért még egy kis erdőrészt is vehetnél amit bérbeadhatnál és megvan a nyugdijpótlék
2011. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!