Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Szeretnélek megkérni benneteke...

Szeretnélek megkérni benneteket, írjátok le hogyan mentetek ki Ausztráliába. Milyen papírokat kellett kitöltenetek, milyen munkák adódtak? Nagyon hosszú idő lerendezni a bürokráciát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 12:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Már több ismerősöm is próbálkozott, de valahogy egyiknek se sikerült. Én személy szerint attól tartok, hogy Ausztrália nem is létezik, kamu az egész.
2010. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Figyu ausztrália létezik mert 4 hónapra megyek ki oda tanulni két hét mulva énis. Most kaptam csak vízumot de csak azért mert kiskorú vagyok és nehéz volt egy 70 évvel ezelőtt született rokonunkal bebízonyítani hogy rokon amugy nemárt ha van itt munkaviszonyod és családod mert akkor nm lenne okod arra hogy kimész és ottmaradsz ez utóbbi csak arra vonatkozik ha csak megnáznád az országot.amugy gondolom munkavállalói engedély vízum stb kell.
2010. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Off

"Figyu ausztrália létezik" XD XD XD XD XD XD XD XD

On

2010. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

OFF

De a második válaszoló is csak "fog menni" Ausztráliába (na persze), és még nem járt ott. Majd akkor beszéljen, ha kiért!


az első válaszoló

ON

2010. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pubwart válasza:

Én itt vagyok, mostis innen írok.


Bonyolult, nehéz, drága, lassú, és nagyon jó végzettséged kell hogy legyen.


De minden egyes perc, szenvedés, forint megérte. Sosem bántam meg.

Nem beszélve, hogy egy havi fizum több, mint a teljes folyamat volt.

2011. jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!