Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen télen az időjárás...

Milyen télen az időjárás Perthben és/vagy környékén? (pl Geraldton) Mennyi a leghidegebb hőmérséklet nappal és este?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

-10-nél már halálra fagynak itt, szóval az alá nagyon nem megy a hőmérséklet. Általában 0 fok körül mozog egész télen, de az éjszakai fagyok még május közepéig is kitartanak. Nagyon meglepődtem, amikor az első májusomat töltöttem Skóciában. Napközben fürdőruha, este sapka-sál-kabát.

A tavalyi telünk nagyon brutál volt és idénre sem mondanak jobbat. Tavaly a párom, aki 20 perc kocsikázásra dolgozik nem tudott munkába menni, mikor végre sikerült, akkor is 2 óra volt csak az odaút. Kb 3 hókotró van egész Nagy-Britanniában, szóval nem várhatunk többre. Mivel a havat nem takarítják és sokat esik is az eső, utána meg fagy, így a 10 cm-s jégpáncélon kell magát az embernek átküzdeni. Az emberek azt sem tudják, h a jeget le kell szórni, h ne csússzon.

Perthen igazából átutazóban voltam többször is, én Glasgow mellett lakom. Nagyon szép panorámája van a folyóval és a sziklákkal.

2011. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ömmm Ausztrália?
2011. szept. 20. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, Skóciában is van Perth :)
2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, nem tudtam. :S De köszönöm, a választ! Legalább valaki írt! :)
2011. szept. 20. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. En igaz Melbourneben elek, de lehet hogy atkotozunk Perthbe, igy en is utananeztem mar kicsit... hat ha szereted a meleget akkor jo lesz :) En nem anyira, de hat ha mar itt vagyok meg kellismerkedni ezzel az orszaggal :)

Itt egy link,ezen egy kicsit utana tudsz nezni: [link]

Azt lehet hogy tudod de azert leirom, hogy itt junius, julius es augusztus a tel. :)

2011. nov. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
25 eve elek Perthben West Australia ...hat a tel itt nem kemeny nyugodtan lehet rovid gatyaban kozlekedni mert nincsen hideg hanagyon hideg van akkor lemegy 3-5 fokra de nulla al soha nem megy.Praktikus mert nem kell sok ruhat venni es egesz eveben leht lazan oltozni .A tel itt az otthoni forditottja az ido beosztast illetoleg.. mert most novemberben jon a nayr ami inkabb iritallo es elhuzodik marciusig is na akkor van baszott nagymeleg de ha van legkondi a kegliben ahol laksz elviselheto a kinti 37-40 koruli kanikula..viszont ha humidt (paras ) a levego akkor majd izzadsz mint az allat merta kkor a fehok eltakarjak anapot es nincsen legmozgas es akkor kellemetlen a meleg..amugy jo itt csak ne legyenek legyek a melegben mert az amit mindenki utall amikor akutya szarrol a szdra szall egyszerre 4 legy na de majd meglatod hogy mire szamits..so sikert..Van egymagyar otthon is ahova amagyrok jarnak oda is elmehetsz ott is talasz olyat aki estleg segitsegedre tud lenni.
2011. dec. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6%
Dillettans az a szegeny polgar aki Skociara irta a valszt elnezte hogy Ausztralia es nem az europai oldalra ment...osszekeverte a szezont a fazonnal...olyan mint hogy nem mindegy hogy idd kia bilit vagy vidd kia bilit..de lehet hogy fittogtatni akarta hogy mekkora esz hogy mast irt mint amit kerdeztek..nem titok hogy van tobb Perth is csak szerenyke villogni akart...sikerult neki gratula! Maskor az okossagoddal es tajekozottsagoddal villogj es ne butasgoddal es muveletlen tajekozatlansagoddal...dilettansok keruljek ezt az oldalt..ha egy mod van ra..koszike..es kellemes karcsonyi unnepeket neked skociaban.
2011. dec. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!