Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt már valak. I nyaralni az...

Volt már valak. I nyaralni az Indonéz szigetvilágban? Ha igen mi a véleménye? Milyen a hőmérséklet ott?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:10
 1/6 anonim válasza:

Jáván és Balin. Fantasztikus különleges világ de vannak barmi koszos részei.

Viszont ha ezt megszoktad rentgeteg csodálatos dolgot láthatsz. Nagyon párás meleg van és sok sok por. Lenge ruházatot javasolok. Jó utat!!!

2011. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Balin voltunk nászúton. Mesés volt, életem egyik legjobb utazása. Rengeteg látnivaló van, érdemes autót bérelni és egy utikönyvvel bejárni a szigetet. Nagyon barátságosak az emberek,de mellette szegények is. Magyar pénztárcához mérve olcsó minden, finom a kaja. Én szeretem a különleges táskákat, gyönyörű fatáskákat hozztam 7-800 ft-ért, és gyönyörű fafaragványokat vettünk. Ha beszélsz angolul menj el kis manufaktúrákba megéri. Ha valami Balival kapcsolatban bővebben érdekel írj.
2011. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húú.. Köszi szépen, szívesen kérdeznék még egy két dolgot a témával kapcsolatban, tudnál küldeni egy msn vagy e-mail címet privátba??
2011. febr. 10. 21:36
 4/6 anonim válasza:
ilda9@freemail.hu
2011. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Borneo, Kota kina balu - csodálatos hely! Balin már túl nagy a turizmus, az építészete miatt mégis ajánlom. A növényzet mindenütt káprázatos!
2011. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csodállatos.

Ajánlanám a

Sumatra-Jakarta-Bali-lombok tengelyt

2011. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!