Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen Ausztráliában élni?...

Milyen Ausztráliában élni? Aki kint lakik, tapasztalatokat kérek, akár fényképeket. Imádom azt a kontinenst.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 14:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
92%
az egyik rokonom ott lakik, gyönyörű hely, és nagyon szeretnek ott lakni!! Kedvesek az emberek is, és imádják az országot!
2009. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Én is imádom Ausztráliát, gondolkozom, hogy oda költözöm majd. (Bár örülhetek, ha itt sikerül egy albérletet találni, de ez most mindegy...)


Úgy tudom nagyon gyönyörű ott minden, vannak parkok különleges növények, és különleges állatok. Nagyon sokféle állatfaj él ott, tehát elég színes az egész.


Vannak hegységek is és vannak napos területek, viszont még síelni is lehet, szóval abszolút minden van, igen változatos. Nagyon szép hely lehet, szeretnék egyszer oda eljutni.

Ott született egy számomra nagyon fontos személy is, sőt kettő :) Csak egyikük a keleti oldalán a másik pedig lent délen, szóval jó messze egymástól.


Én csak a nagy pókoktól és ehhez hasonló állatoktól tartok, állítólag sok ott az ilyesmi.


Én googlen szoktam képeket nézegetni, vagy google earth-el nézem műholddal :)


Tegnap Tazmániában néztem valami benzinkutat és ajándékboltot a Wellington streeten :DDDDD

2009. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De jó volt olvasni amit írtatok!Sajnos én még sehol nem jártam külföldön :( De amikor a Tv-ben épp Ausztrália van,akkor könnybe lábad a szemem.Nagyon szép hely,persze szoktam én is képeket nézegetni,meg az Earth-on is,szóval tök szép hely.Szerintem a világ legszebb kontinense.Igen vannak különböző élőlények,de én elég bátor vagyok,nem félek semmitől :) Na ez most kicsit büszke volt,de biztos,hogy persze félnék,ha szembe kerülnék pl: egy tarantulával,vagy egy egy viperával.:D:P

Talán a következő életembe eljutok. :)

2009. ápr. 28. 11:18
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Szia,

en Ausztraliaban lakom, es gyonyoru hely. 9 eve jottem ki eloszor turistakent a rokonaim laknak itt es egybol magaval ragadott a hely, ugy h egy evre ra kikoltoztem. 8 eve lakom itt es imadom!!! emberek baratsagosak nagyon nyitottak es befogadoak, a kornyezet csodalatos, kiegyensulyozott elet, nincs aggodas panaszkodas, emberek pozitivak, ev tobbsegeben sut a nap, es meleg van. a tajak lenyugozoek, gyonyoruek, mintha a konyvebn nezed de a valosag tarul eled. en itt talaltam meg a parom aki ausztral es egy remek ember!! most varjuk az elso babankat.

ha erdekel kijutas lehetosege akar turistakent akar letelepedeskent irj privit es lehet h tudok segiteni. Meg ha gondolod kuldok kepeket.

2009. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
elozo vagyok. Igen vanak pokok, kigyok tropusokon krokik, capak. de megfelelo elovigyazatossaggal nem lesz semmi baj. pokok ellen meregteleniteni kell a nyilaszarokat es akkor nem jonnek be. de azert neha elofordul egy ket eleg nagy undorito peldany a garazsban. nekem van mortein keszenletben es akkor lefujom oket. egyebkent a nagy pokok a baratsagosak es a picik amitol az ember nem ijedne meg a merges pok.
2009. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szia!Írtam privit,remélem megkaptad!?
2009. máj. 1. 09:08
 7/19 anonim válasza:
88%
Utazás Ausztráliába - Ausztrál Nagykövetség -ha ezt megkeresed a neten, èrdekes dolgokat talàlhatsz. Van informàcios portàl, igaz, az màr angolul. Pròbàld ki!
2009. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
8%
én voltam kint de összeakadt a bajszom 1 kengurubandával olyanok mint itthon a cigányok:S én oda nem megyek többet
2009. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Neekem a nagybátyám lakik kinn és minden vágyam,hogy egyszer ha csak pár hétre is ,de én is kijussak.Azt mondja sokkal jobb életszínvonal,sokkal kedvesebb emberek.
2010. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok , azért is szeretnék kijutni ,mert anyu ott született meg két nagynénim,egy nagy bácsim is és tényleg képeken is gyönyörű hely.
2010. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!