Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ciprus vagy Görögország-Rodosz...

Ciprus vagy Görögország-Rodosz? Mindkét helyről kérek szépen személyes tapasztalatokat!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 22:27
 1/4 anonim válasza:
Én Cipruson voltam, nagyon szuper az éjszakai élet ott, nagyon jól éreztem magam, kedvesek az emberek is és nyitottak és állandóan invitálnak mindenhova. De sok helyen voltam és ha szabad még javasolni valamit én egy hely van ahova még egyszer elmennék és az Mallorca. Hasonló Ciprushoz, viszont szuper volt hogy az utcákon a boltok előtt ki vannak téve kis poharak meg csomó féle ital és ingyen lehet kóstolót inni. Persze nem ez a legfontosabb egy nyaralásban de nagyon hangulatos volt az biztos. Szóval én Ciprusra és Mallorcára mennék.
2009. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj ne oda remélem nem fog több magyar betelepülni ,mint ahogy megszállták Hellászt :(
2009. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...talán görög vagy...? uhúú
2009. dec. 5. 15:22
 4/4 anonim válasza:
Mit szeretnél? Nyüzsgést diszkóval, vagy romantikát, nagy kefélésekkel a gyönyörű tengeren motorcsónakkal. Ha ez utóbbi, akkor szedj össze 4 főt, és gyertek le görögbe, a többi az én gondom. Adj email címet küldök képeket, videót
2009. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!