Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Miért akar minenki Ausztráliáb...

Miért akar minenki Ausztráliába menni?

Figyelt kérdés
Nap mint nap látom az olyan kérdéseket, hogy mi kell ahhoz, hogy kiköltözz? Találsz-e munkát? stb.
2011. dec. 8. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki oda megy ahova akar! Egyébként aki egy ilyen fórumon kérdez olyan fontos és bonyolult kérdésről, mint az ausztrál bevándorlás, az biztos, hogy nem gondolja komolyan, mert akkor rendes ausztrál fórumon és az ausztrál bevándorlási hivatal oldalán nézelődne és esetleg felkeresne email-ben egy bevándorlási szakembert.
2011. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Én sem értem, Ausztrália az egyik leginkább idegengyűlölő ország, ha beengednek, akkor is lenézetten, cigányként kell élned.
2011. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Nem kell túl komolyan venni a kérdést, csak érdekelt :)
2011. dec. 8. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ausztrália az egyik leginkább idegengyűlölő ország"


Ez nem igaz, már csak azért sem, mert Ausztráliában mindenki bevándorló, vagy azok leszármazottai. Kivéve a kevés aboriginalt.

2011. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én meg csodálkozom ,hogy csak ennyi kérdés van az Ausztrál letelepedésről kapcsolatban, mivel a koszos büdös esős London témába kb 20x ennyi van..
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lóf*szt akar, isten ments, hogy odamenjek! Még leesnék a Földről:D
2011. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam :D De kösz jót nevettem
2011. dec. 13. 17:13
 8/12 Baby Firefly válasza:
100%
Biztos tök jó hely vagy csak kevés a lakos és sok a munka
2011. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából mindenki Amerikába vagy Angliába akar menni. Ausztrália egy új dolog.
2012. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak azért is, válaszolok erre az igen alapvető kérdésre, mivel nekem is nagy álmom volt hogy ausztráliában élhessek, és most persze már innen is írok nektek :P

Szeretném ha végleg elmúlnának bennetek a tévhitek, mert az aki még nem volt kinnt és bármi hülyeséget ír (jó tudom, ide mindenki írhat de akkor is...) az inkább ne is írjon, írjon az aki nem csak a hasára üt, hanem tényeket mond mindenféle, kitalált dolgok helyett.

Szóval, néhány nem épp szerencsésnek mondható idézet:


"Ausztrália az egyik leginkább idegengyűlölő ország, ha beengednek, akkor is lenézetten, cigányként kell élned"


Gondolkozz: ha ausztráliában van , a legnehezebb bevándorlói pontrendszer, akkor hogy jutnak be oda cigányok? Másfelől, nem nem olyanok az ausztrál lakosok, mint édes kedves magyarországon, hogy na ez fekete, nem is ember , és annyi a cigány hogy az valami borzasztó.

"Idegengyűlölő" Hát, ausztráliában legalábbis ahol én élek, az emberek 10 a 23.-on szor kedvesebbek, mint magyarországon. Itt nem lopnak meg miközben várod a buszt,

Itt nem jönnek csoportokban kirabolni a cigányok stb.

Százszor kedvesebbek és segítőkészek.


"Lóf*szt akar, isten ments, hogy odamenjek! Még leesnék a Földről:D"

Hát, erre hirtelen annyit tudok mondani, hogy az emberi hülyeség határtalan :D


"Igazából mindenki Amerikába vagy Angliába akar menni. Ausztrália egy új dolog."


Az első része igaz, de az is csak azért mert mindenki látta a szex és new york-ot, és ott biztos olyan az élet amerikában, hát lóf*xt. Angliában meg mindenki hallja, hogy mennyi a fizu, és egyből oda megy, csak arról nem hallott még hogy anglia mostmár süllyed lefelé, mint a titanik...

És nem , ausztrália nem új dolog,én úgy 6 éves korom óta ide vágytam, de nem csalódtam egy csöppet sem benne.

Ha amerikába vagy angliába megyek, azthiszem, 1-2 nap és jöttem volna vissza.

Hát valahogy így.

A kérdésedre válaszolva kedves kérdező, pedig azért, mert jelenleg ausztrália a legjobb hely, hogyha itt akarod hagyni azt az országot, amit hazádnak nevezel, és itt messze messze jobb az életkörülmény mint bárhol máshol.

2012. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!