Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Kb. mennyibe kerül egy csomag...

Kb. mennyibe kerül egy csomag küldése Ausztráliába? Mennyi idő alatt ér ki? Hogy kell elintézni ezt az egész folyamatot?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
2011. okt. 5. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Minden mást a postán elmondanak. :)

2011. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is, tudni kéne a súlyát. Minden azon múlik.

A Magyar Posta a legolcsóbb, a futárszolgálat drágább.

Itt vannak konkrét árak, ha tudod a csomagod súlyát:

[link]

2011. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm. Néztem, és egy félkilós csomag 12000be kerülne. De most halottam valami olyan dologról is, hogy levélben is fel lehet adni..Holnap lemegyek a postára, és érdeklődöm erről.

Van olyan hogy véletlenül elkeveredik a csomag? :S

2011. okt. 5. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, 2 kilóig levélként is küldheted. Ha max fél kiló akkor 2000 forint körül van. Ha aggódsz érte, akkor küldjed ajánlva és tértivevénnyel, akkor csak aláírás ellenében lehet átvenni, és visszaküldenek neked egy levelezőlapot amin az átvevő aláírása szerepel.
2011. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szuleim anno sok csomagot adtak fel az USAba, es azok kb. 10%-a sose erkezett meg (azota csakis ajanlva).

A baratnom Londonbol adott fel nekem csomagot, amit szinten sosem lattam, szoval igen, elofordul, hogy elkallodik a csomag.

Sot, olyan is volt, hogy az USAbol a csomagot Novemberben adtak fel, a szuleimhez Marciusban erkezett meg, iszonyu viharvert allapotban (de legalabb megerkezett).

En mindig kotok biztositast, illetve ajanlva adom fel.

2011. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
dhl kiviszi attól függ mekora
2011. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!