Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » AUSZTRÁLIÁBAN keresett szakma...

CSEHI GÁBOR kérdése:

AUSZTRÁLIÁBAN keresett szakma e a szakács? Tanuljak ki mást esetleg? 30 éves vagyok nyelvvizsgával. Ha valaki le van 51 százalékra rokkantosítva attól még kaphat vizumot? Dolgozok amugy mellette legálisan.

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A szakács nem hiányszakma! Nincs rajta a kritikus hiányszakmák listáján, így bevándorlásra sem pályázhatsz.


Ausztráliának rendkívül szigorú bevándorlási rendszere van, jelenleg csak magasan képzett és hiányszakmás diplomásokra van szüksége, magas fokú, nemzetközi nyelvvizsgával igazolt nyelvtudással és legalább 3 év igazolt szakmai tapasztalattal.

2012. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
imádják a magyar kaját úgyhogy mindenhol örömmel látnak egy magyar szakácsot,én is vendéglátásban dolgoztam 10ből 8 szakács haverom kötött ott ki.
2012. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 I3ady válasza:
7%
Hogy bassszon meg kenguru
2012. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló nem tudom milyen listát nézett, de a szakácsot már én is kerestem, és a SOL listáján rajta van!!!!!!!!!


www.bertok.hu

Itt tudsz tájékozódni érdemben az Ausztráliába irányuló bevándorlásról, nagyon hasznos oldal!!!

2012. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Attól függ. Bárhol lehet keresett a szakma, főleg nagyobb városokban. És bárkinek adnak ki vízumot, de most már csak útlevelet.
2012. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

De miért kéne feltétlenül odamenned?

Asszed ott kolbászból van a kerítés?

Lehetsz lenézett, szemét bevándorló, aki elveszi szegény ausztráloktól a munkát, (bár mind az, ráadásul fegyencivadékok, csak régebbiek...) eléggé köcsög angolok mellesleg, karácsonykor 40 fok van árnyékban, de begyújtanak a kandallóba, ilyen seggek...

2012. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hat azert 6-os nem olyan seggek ahogy irtad!

azert irod mert netan neked nem jott be????? netan nem benned van a problema????

pl nekem bejott es jo szakmam es allasom van, megdolgoztam erte, 11 eve itt vagyok, nem elek az allam nyakan, ausztral allampolgar vagyok de nem fegyencivadek, ill a kislanyom sem az. De ne csodalkozz azon mikor utaljak mar az idejovoket, akik ellebecolnak az allam nyakan mindenfele segelyekkel, es o maga aki itt szuletett kapja a nagy zerot mert a fizetese tullepi a minimumot. En is ki lennek akadva es ki is vagyok. vagy mikor vki idejon tort angollal es meg akarja mondani a tutit mert o mindent jobban tud. Hat vegulis nem a te hazad nem????

2012. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!