Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában milyenek az...

Ausztráliában milyenek az életkörülmények a jelenlegi Magyarországhoz képest?

Figyelt kérdés
munka, fizetés/kiadás arány, közbiztonság, stb...
2012. aug. 12. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet egy napon megemlíteni a kettőt. Ausztrália fényévekkel jobb gazdasági helyzetben van, mint Magyarország. ott nem érezhető annyira a válság mint Európa országaiban vagy az USA-ban. a közbiztonsága és a szociális hálója a legjobbak között van a világon. ami az árakat illeti egy európai számára elég magasak, de az ottaniak a magas bérek miatt ezt nem érzékelik.
2012. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Összehasonlíthatatlan, Magyarország kula, felszínes és aprólékos. Ausztrália a legjobb nincs jobb hely és nem is kell.
2012. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En itt vagyok mar egy ideje 21 eves fiu letemre munkan kivul semmit nem csinalok:D unatkozom legalabb egy jo kis magyar csaj kijonne hozzam :D .. amugy jo a hely ha van beveteled(normalis) beke van es nyugalom. Legalabb is Sydneyben. Gondolom mashol is de mashol nem voltam. Rohadt sok bevandorlo van.Az ausztralok olyan butak hogy egy atlag mayar ember letiporja ami a intelligenciat illeti. Joletben sosem kellett hasznalni az agyukat( Bar otthon en is szerencses helyzetbe voltam :D ) Egy probat meger mindenkinek de keszulj fel hogy rohadt draga.
2012. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"ami az intelligenciat" elirtam :D
2012. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ajjaj,ezt nem lehetne összehasonlítani.

dolgozni ott is kell,csak pénzt is kapsz érte.

ha már stabilan beilleszkedsz(nyelv/szokások..),minden sínen lehet.

2012. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!