Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Tanulóként ki tudnék menni...

Tanulóként ki tudnék menni Ausztriába?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha ott tanulnék ki valamilyen hiányszakmát...Ott jelentkeznék egyetemre (mert itt Magyarországon nem akartam). Ha már ott vagyok, mint tanuló, onnan el tudom intézni, hogy ott is maradhassak? Szeretnék véglegesen kiköltözni...

2012. aug. 30. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanulmányok idejére természetesen kapsz tanulói vízumot, mellyel heti 20 órát dolgozhatsz is, iskolaszünetben teljes munkaidőben. Egyes (hiány)szakmáknál pedig ha ott végzed el, automatikusan megadják kint a letelepedési engedélyt. Viszont elég húzós árban, a tandíj, kiutazás, szállás, megélhetés stb. Régebben kiszámoltam egy 2 éves iskolára (ami után ott lehet maradni), kb 2-3 mFt jött ki "kezdőtőkének".
2012. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ausztria vagy Ausztrália? Nem mindegy.
2012. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy elírtam! Köszönöm, hogy szóltál! :'D Ausztráliáról van szó!
2012. aug. 31. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kétlem..;)

2012. szept. 12. 11:47
 5/5 anonim válasza:

De,tudom ,hogy ki vagy!:)

Nem hiszed el?:D

2012. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!