Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen hiány szakmák vannak...

Milyen hiány szakmák vannak Ausztráliában?

Figyelt kérdés
Nem azt a sol-os linket kérem hanem konkrétan mondjatok párat
2013. márc. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
a listánál nincs konkrétabb! ami a kritikus hiányszakmák listáján nincs rajta, az nem hiányszakma! ilyen egyszerű!
2013. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
orvos,ápoló,
2013. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, de nem értem a listát ezért kell hogy felsoroljátok
2013. márc. 30. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:

"jó, de nem értem a listát ezért kell hogy felsoroljátok"


Ha nem érted a listát sem, akkor semmi esélyed a kijutásra, mert hiányszakma és magas fokú nyelvtudás nélkül nem juthatsz ki! Ausztráliának van a nyugati világban a legszigorúbb bevándorlási rendszere.

2013. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a kérdésre kéne válaszolni, mert ha jobban belegondolnál hogy mért is kérdezem én ezt, nyilván most állok szakma választás előtt és talán majd szeretnék kijutni és nem tudom annyira az angolt igen, de mire megszerzem a szakmát meg a gyakorlatot az pár év, annyi időm csak van megtanulni az angolt, meg lehet hogy előbb nem is Ausztráliába költözök ki hanem mondjuk Angliába vagy Írországba ahol az angolt is megtanulnám jobban és szakmai gyakorlatot is szereznék ha a szakmába helyezkednék el
2013. márc. 30. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézted a listát, akkor láthattad, hogy elég hosszú. Van rajta légkondi szerelőtől, a fogorvoson át, az erdészig minden...

Ne várd már el, hogy valaki lefordítson neked több száz szót. Pláne, hogy te is ki tudod szótárazni, elvégre konkrétan oda vannak írva a szakmák.

2013. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Mire "kész" ember leszel már a lista is más lesz....
2013. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!