Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogy lehetne Ausztráliába...

Hogy lehetne Ausztráliába kitelepülni "sok milliók nélkül"?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék Ausztráliában élni és azt szeretném kérdezni hogy, hogy lenne a leggazdaságosabb kijutni, (ha befejeztem a tanulmányaimat) mert nem vagyok egy gazdag gyerek, átlagos családban élek és elég elérhetetlennek tűnik számomra Ausztrália.

A kezdőpénz ugye alap (repjegy, vízum stb.)

Csak az még a gond hogy nem akárkit engednek be, meg annyira azért tanulni se szeretek hogy most diplomázzak.

Csak egy opció:

-kitanulnék egy hiányszakmát szereznék tapasztalatot és utána Ausztrália (előbb persze az angol)

ez így jó lenne?

vagy van még valami más lehetőség?

Az esetleg előny lehet ha először valamilyen Uniós angol nyelvű országba laknék,dolgoznék 1-2évet?



2013. ápr. 5. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán az egyetlen esélyed ha össze házasodsz egy amerikaival.

Ha Angliába laknál pár évet akkor sem számítana sokat,maximum annyit hogy jobb lesz az angolod.

2013. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocs amerikai helyet ausztrált akartam írni:)

Szóval egy ausztráliaival való házasság megoldhatja a gondodat.(első voltam)

2013. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
érdekből nem akarok házasodni, de azért köszönöm
2013. ápr. 5. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Ausztráliába bármilyen típusú bevándorlás nagyon drága, több milliós nagyságrendű tőkét igényel.

De nem lehetetlen, ha kitanulsz egy hiányszakmát. Először EU-n belül dolgozz valahol, szedd össze a kezdőtőkét és tanuld meg az angolt profi szinten.

2013. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pontrendszer van. ha kint dolgozol pár évet mondjuk angol nyelvterületen , azt hiszem kapsz érte pontokat. plusz javul a nyelvtudásod --> jobb eredményt érsz el a nyelvvizsgán.
2013. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak az a gázos ha kitanulok egy hiányszakmát + gyakorlat és mire ki mennék leveszik a listáról
2013. ápr. 7. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ebben benne van a rizikó.

Ha biztosra akarsz menni akkor kint tanulj, 2 év alatt kitanulhatsz egy hiányszakmát. Bár ez is drága mulatság.

Viszont a tanulmányaid alatt részmunkaidőben már dolgozhatsz.

2013. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Ezen az oldalon nagyon sok reinkarnáció-hívő van. Vedd fel velük a kapcsolatot, és gyúrj rá, hogy a következő életedben oda születhess.
2013. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úgy 5 éve bennem is felmerült ez a kérdés, de én az Ausztrál nagykövetséget hívtam fel és ott kérdeztem meg. Már nem emlékszem pontosan, de szó volt a max 45 éves korhatárrol, a középfoku nyelv vizsgáról, amit valami Brit intézménynek kell igazolnia. Én ennyire emlékszem, de azt javaslom, hogy hívd fel őket. Nagyon kedvesek voltak. Sok sikert!
2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!