Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ki tud segíteni nekem állást...

Ki tud segíteni nekem állást keresni Ausztráliában?

Figyelt kérdés
30 éves lány vok. Hiányszakmám van, már megnéztem a listát, legtöbb pontot ér kinn 60-at...6 év munkatapasztalat is van és most készülök az IELTS vizsga letételére. Szóval minden egyben van. Amúgy ha melót találok, lakhatást is kell. Ezekben kérnék segítséget. Köszi
2013. jún. 8. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy is mehetnék, hogy 120 pontot elérve felajánl az ausztrál állam valamit, de én inkább magam választanám a helyet és a munkát is. Perth-ben, Brisbane-ban gondolkodom.
2013. jún. 8. 12:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy a bevándorlás folyamatával? Vagy Employer Sponsored vízumot akarsz? Azt úgy szokták, hogy kimennek turista vízummal, keresnek állást, elhagyják az országot, beadják a papírokat, majd ha megvan a vízum akkor vissza.

Nem írod, hogy mi a szakmád, de ha nincs kint ismerősöd, vagy nemzetközi szakmai hírneved, akkor látatlanba nem nagyon fognak felvenni...

2013. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
villamosmérnök és jelenleg is evvel foglalkozom. igen tisztában vagyok. ha van szponzorom elég a 100 pont összeszedése...amit írsz, nem igaz, mert az egyik barátom úgy szerzett munkát, hogy elküldte az életrajzot, volt egy online interjú és megkapta az állást. semmi köze nem volt ahhoz az eljáráshoz, amit te írsz.
2013. jún. 8. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kétlem, hogy létezik az általad leírt szponzorkeresési eljárás, de én nem ezt preferálom. 250 ezres repjegyet feleslegesen nem fizetek ki, csak ha már biztos a hely. Ismerősömnek is ez volt a dilemmája. Nem tudom ,i kellett ahhoz, hogy így tudja ezt intézni, de feltétlenül megkérdezem.
2013. jún. 8. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem csak úgy lehet állást keresni ahogy írtam, csak sokan így gyorsítják fel a kijutást. Egy haverom így ment ki, 3 hét alatt talált állást, míg intézték a papírokat átrepült Új-Zélandra. Nyilván ehhez kell egy kis tőke.


Amit te írsz, ahhoz nem kell semmi, küldözgesd az önéletrajzodat, aztán ha valaki szeretne téged alkalmazni, akkor intézik a papírokat.

2013. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kulfoldrol rohadt nehez allast kapni Ausztraliaba.Ahhoz hogy labdaba rugj jobb volna ott lenni.Igaz vannak kivetelek de az ritka.

A kijutas felteteleirol a legjobb oldala :

www.bertok.com


Ha hianyszakmaval rendelkezes es IELTS vizsgat akarsz tenni nezd meg melyik viszgatipus kell neked.

Sok szerencset.Kerek zold pacsit ha elegedett vagy:)

2013. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Otthonrol tenyleg nagyon nehez itt melot talalni. Nem elszomoritani akarlak, de keves az esely. Ahoz nagyon jonak kell lenned, es persze hatalmas nagy szerencse kell hogy erjen.

Tudom ajanlani Szandra blogjat, az o tortenetet nyugodtan merem sikerstorynak hivni. Azt hiszem o gepeszmernoki diplomaval, (blogjat olvasva)magas inteligenciaval, es nem utolsosorban eleg nagy felkeszulessel indult neki 20on evesen ugy ausztraliaba, ahogy a kommentelo emlitette fentebb ,turista vizummal.

Meg igy is honapokba , talan tobb mint fel evbe telt neki munkat talalni( nem emlekszem pontosan). Mindenkepp tanulsagos es nagyon hasznos dolgokat ir a Szandra! [link]

Mindenkepp olvasdd az elejetol a blogot, ha a kikoltozest tervezed! ;)

Sok sikert neked!

szep napot! szia

2013. dec. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!