Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában milyen opcióm...

Ausztráliában milyen opcióm vannak a letelepedéshez, illetve állampolgársághoz?

Figyelt kérdés

Sanszos, hogy felvesznek egy ausztrál egyetemre. Nem csereprogram, hanem rendesen 4 éves Bsc képzés.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy diákvízummal milyen lehetőségek vannak a letelepedésre? Annyit tudok, hogy engedélyezve van, hogy hetente 40 órát dolgozzak. Ez biztos, ez mindenhol szerepelt. Azonban a többi információ mindenhol más volt, gyakran még ugyanazon az oldalon is ellentétes dolgokat írtak.

Most akkor lehetek permanent resident? Egyáltalán pr-ként kell eltelnie 4 évnek, hogy citizen legyek? Vagy most akkor hogy működik ez?



2013. júl. 22. 18:57
 1/9 rémuralom ***** válasza:
100%

Hetente 40 órát nem hiszem, hogy engednek, az teljes munkaidő, te meg elvileg nem dolgozni mész, hanem tanulni. Szerintem tanulás mellett jó, ha heti 20-at engednek melóra, na meg, ha tényleg tanulni akarsz, akkor nem is igazán lesz időd többre.


[link] - Az ausztrál kormány bevándorlási hivatalának honlapja. Ha valahol bőséges, hiteles és naprakész információt találhatsz a kérdésről, akkor az ez a honlap.

2013. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, 20 óra, csak félrenéztem, mert 2 hétre írták.


Természetesen a bevándorlásiak honlapján néztem először, de ott nem találtam erről információt.

2013. júl. 22. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Itt egy jo weblap www.bertok.com


Ez egy bevandorlasi ugynok honlapja nagyon jo.

2013. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valahogy tudtam, hogy a következő ez lesz :)

Ezt is olvastam, de ott sem írnak semmit.

2013. júl. 22. 20:54
 5/9 rémuralom ***** válasza:
48%
De szerintem írnak, csak ügyesen és türelmesen kell keresni. Meg egyébként is alaposan utána kell, hogy nézz különböző dolgoknak, ha egy ilyen életre szóló döntést hozol meg, mint a kivándorlás egy ilyen messzi országba.
2013. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A facebookon van egy Magyarok Ausztraliaban nevu oldal.Ott meg tudsz kerdezoskodni, ha a bevandorlasi oldal egy kicsit bonyolult. Amugy , hogy a diakvizukapod utan megkapod e a PRt az nagyban fugg atol is, hogy mit fogsz tanulni,aztan meg nagyon jo angol vizsgat kell tenned. Allampolgar!!!-saghoz legalabb 4 evet kell eltoltened itt abbol az utolso 12 honapot allando lakoskent
2013. júl. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*diakvizum
2013. júl. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nősülj oda. Csak találsz egy helyes ausztrál lány.
2013. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Írj a StudyGO-nak ők biztosan tudnak erre válaszolni! Nem egy kint tanulónak segítettek már állandó lakosi vízumot szerezni!

[link]

2013. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!