Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Melyik ausztrál városokba...

Melyik ausztrál városokba lehet eljutni Európából repülővel?

Figyelt kérdés
2007. okt. 8. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Sydney, Perth, Melbourne, Darwin, Camberra, Cairns, Brisbane, Adelaide.

Fidzsi szigeteken: Nadi.

Tahiti (Francia polinézia): Papeete

Tonga: Tongatapu

Új-Zéland: Wellington, Christchurch, Auckland


Persze ezek is átszállással vannak, budapesti indulással. De az összes ausztrál városba eljuthatt Budapestről indulva repülővel, amelyik fogad repülőt. Max. átszállsz egy ausztrál városban valami helyi járatra :)

2007. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Europabol kozvetlen jarat van: egy Europai es egy azsiai atszallassal de ezt a legitarsasag leszervezi a jegyet: Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane. A tobbi elottem felsorolt varosoknal megerkezel pl Melbourne-be es helyi jarattal repulsz mondjuk Adelaide-be vagy Hobart-ba. De nem veszes.

En Emirates nevu airlin-el sozktam repulni mert a legegyszerubb igaz becsi indulasu es a kovetkezok szerint megy: Viena - Dubai (itt van kb 3 ora allas, es kb 6 ora az ut), majd Dubai - Melbourne (ez kb 15 ora ut) ez a legkozvetlenebb es legrovidebb es super airline. en oket hasznalom.

az osszes tobbi kisse bonyolultabb: Eg Bp - London (itt varsz akar 5 orat), majd London - Bangkok (itt is all a gep), majd Bangkok - Melbourne. az ut kb 27-29 ora vagy tobb az alllasok miatt. Lehet meg menni: Bp - Franfurt (Lufthansa), majd Franfurt - Singapore (Singapore airline vagy lufthansa) es Singapore - Melbourne (Singapore airline). Singapore airline jo a lufthansa nem jo hosszu jaratra... en szemely szerint british airwayst nem szeretem de itt lejon az is h mennyit vagy kepes fizetni a jegyert.

Ha kell meg segitseg irj privit. Egyebkent en Melbourne-ben lakom ausztral/magyar-kent.

2008. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
E számomra is fontos kérdés lenne.Valaki meg tudná mondani nekem hogy megy-e Bécsből repülő Ausztráliába?Akár átszállással vagy az nélkül.köszönöm előre is
2010. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!