Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egy amerikai körutazás során,...

Egy amerikai körutazás során, mely városokba mennél el feltétlenül, és mely nevezetességeket néznéd meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Washington, New York, ezeket azt hiszem nem kell magyarázni :) Chicago a Soilders Field miatt, meg amúgy is érdekel az a város. Foxboro a Gillette Stadium miatt. Aztán még a Detroiti éjszakai élet is izgalmas lehet. Kihagyhatatlan még LA, Vegas, San Francisco, Miami, Orlando, de mindenhova ellátogatni brutális túra lenne :) Szerintem érdemes lehet elgondolkozni azon is, hogy béreltek egy autót, és elkezdeni végigkocsikázni a keleti parton.
2011. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

New York - Maga a város, szabadság szobor, Brooklyn híd, Niagara

Washington - Fehérház stb.

Miami - tengerpart

Sand Diego - tengerpart, Sea World

Las Vegas - Valley of Fire, Red Rock Canyon, Grand Canyon, Death Valley

San Fransisco - Yosemite, Alcatraz, Golden Gate



Eddig csak Vegasban voltam, mert ott nagyon sok és szép nemzeti park van. Legközelebb szintén Vegasba mennék, majd utána kocsival San Fransisco-ba mert a Yosemite szerintem az egyik legszebb, és útközben is rengeteg klassz hely van. Én a sivatagos kihalt táj szerelmese vagyok...


Ez egy jó weblap és megvan minden nagyobb városra: [link]

[link]

2011. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt tervezem, hogy diploma után eltöltök 2-3 hónapot az USA-ban és Mexikóban. Tudom, hogy nagy álmom, de remélem sikerülni fog!:) Úgy tervezem/tervezzük, hogy bérelünk egy autót és azzal körbejárjuk az országot!:)

Köszönöm az ötleteket!:)

2011. febr. 11. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez amit tervezel kb 2-3 év.


De ha már arr mész, szerintem ami anyagilag kivitelezhetö, hogy san Fransisco, Las vegas, Los angeles majd le mexikó fele. ez talán idöben is bele fér 2-3 hónapban. Amerika óriási, még repülövel sem tudod a nagyvárosokat 2-3 hónap alatt bejárni.


pl New York-ban éltem 1 évet, és szerintem 2 hét alatt a város nagyobb nevezeteségeit tudod megnézni, de akkor ha mész megállás nélkül. èn egyszer londont jártam be 7 nap alatt egy nap pihenövel, és felét sem láttam, de olyan hulla fáradtak voltunk, hogy a végén már nagyon nem is élveztük.

2011. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amerikában hosszabb ideig Michigan es California államban voltam, ezeket ajánlom.

Amúgy szerintem jobban megerne egy Miamibol induló hogyismondjam Arenaplaza méretű luxus hajóval a Karib szigeteket megnezned. Olcsóbb is meg erdekesebb is mint az USA

2011. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

New York, Washington, Los Angeles, Chicago, Las Vegas, Niagara vízesés amerikai oldala, Grand kanyon, Miami

Én személy szerint elmennék San Diegóba is

2011. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"bérelünk autót és 2-3 hónapot USA-ban töltünk"?????????


ezt én is szeretném ,de nekem biztos, hogy nem fog sikerülni

és te azt mondod, hogy remélem sikerülni fog..


Akkor ki vagy? Gyurcsány gyereke vagy a Szilágyiné Szalai Eleonóra vagy már biztos helyed van egy állam cégnél mint jogi tanácsos?

de ha mész vigyázz, mert amerikában nem szeretik a maffiózókat és a bűnözőket

2011. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy "Amerika" alatt az USA-t vagy az egész amerikai szuperkontinenset érted, de én az utóbbi szerint fogom felsorolni:

Kanada: Vancouver, Toronto, Ottawa, Montreal

USA: Seattle, San Francisco, Savannah (Georgia), Washington, New York City, Boston

Mexikó: Mexikóváros, Cancún

Brazília: Rio de Janeiro

Argentína: Buenos Aires

2013. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!