Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában mehetek lakni?

Ausztráliában mehetek lakni?

Figyelt kérdés

szeretnék ki menni a barátommal ott élni, állítolag most a fiataloknak kedvez a gely, tud valaki tapasztalatokról mesélni és infókat megosztani?? fogok kapni kb 1 milió ftot amiből félre tennék és nyáron mennék már, 22 éves vagyok és most végzek az érettségi után vendéglős szakon, a barátomnak is van érettséfie és kereskedelmi szakmája, de engem végülis nem érdekel hogy takarítanom kelle elsőnek, csak ott szeretnék élni.

Milyen ott a helyzet? az árak? megérné? szerinted vágjak bele?

úgy vagyok vele hogy vagy ülök itt a szarban és nem tudom meg milett volna ha vagy megyek és megtudom, csak azért félelmetes, angolul is beszélek



2014. jan. 13. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz angolul, akkor itt mindent megtalálsz:


[link]

2014. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy oda azért nem egyszerű bevándorolni, elég szigorú pontozós rendszer van. De persze lehet ez csak az állampolgársághoz kell.
2014. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit olvass még után a dolgoknak: [link]

de annyit még mondok hogy a szakmád nem megfelelő amiből következik hogy nem fogsz kapni bevándorlási vízumot és nem is dolgozhatsz ott semmit, és 1 milla indulásnak még kevés

2014. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A pontozós rendszer az egyik, de nem az egyetlen út. Mondjuk rokon/ismerős nélkül nem nagyon lehet válogatni.


Viszont a honlap egész jól leír mindent. Az biztos, hogy se kereskedelmi, se vendéglátós szakmát sem láttam az SOL listán.


Na de nem vagyok mindennel képben, én is csak játszom a gondolattal hogy ki kellene menni.

2014. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és akkor muszály hogy legyen ilyen hiányszakmám?
2014. jan. 13. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, vagy pedig piacképes diploma megfelelő szakmai tapasztalattal
2014. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Előtte azért vegyél egy magyar helyesírási szótárt is.
2014. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

20:08

ha nem tudnád Ausztráliában angolul beszélnek

2014. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
majd 15 év norvégia után beszélj már tökéletesen...és utána pofáz:)
2014. jan. 14. 18:02
 10/13 anonim válasza:
Ha találsz olyan munkahelyet, aki szponzorvizumot ad akkor van esélyed. Külömben meg csak olyanokat keresnek akik hiányszakmát képviselnek, vagy nagyon magasan képzett szakemberek
2014. febr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!