Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában elfogadják az...

Ausztráliában elfogadják az Europass-Bizonyítványt OKJ-felső?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem
2014. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Olvastam olyat akinek sikerült, szóval elfogadják, csak honosíttatni kell ami nem mindig egyszerű, alap hogy angol nyelvű hivatalosan igazolt legyen, szóval ha csak magyar nyelvű a bizid szerezz hozzá valami igazolást angol nyelven.


Az első pedig nem tudja mit beszél, utána sem nézett, magyarázatot sem adott szóval ne hallgass rá. :)

2014. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 goaus ***** válasza:
Diplomának nem fogadják el, ha a felső a kérdés végén arra utalna. Egyes szakmáknál, 3-5 éves igazolt gyakorlattal el lehet már ismertetni, de nagyon szigorú az eljárás, és minimum 6-os IELTS nyelvvizsga nélkül semmit nem ér!
2014. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az OKJ-felső annyit takar hogy Felsőfokú OKJ azaz Baccalaureate végzettség, nem gondoltam hogy elfogadnák diplomának, diplomának diplomát fogadnak el. :)

A Baccalaureate pedig egy csipetnyit van alatta, de alatta van a diplomának.

2014. jún. 13. 11:53
 5/10 goaus ***** válasza:
tökmindegy milyen OKJ, nincs köztük különbség, van néhány szakma, amit elfogadnak vele, pl a hegesztő, ha van hozzá min 6os ielts, meg min 3 éves tapasztalat. Csak a nagy hiányszakmákra vonatkozik. (CNC-t is volt akinek elintézték így). De egyre kevesebb szakmára vonatkozik vonatkozik, mivel aki teheti kinn tanulja ki, és akkor nincs szakmaelismertetési tortúra.
2014. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tegnap egyeztettem az Europass-t kiadó intézettel,

azt mondtják Ausztrália esetében nagyon esélyes az elfogadása/elfogadtatása.


Azt pedig hogy mindegy milyen OKJ, nem tudok egyet érteni,

van OKJ is lehet alap vagy emelt, érettségihez kötött és nem kötött is, nem mindez elég nagy skálán mozog az oktatási rendszerben. :)

2014. jún. 15. 20:21
 7/10 goaus ***** válasza:
Beszélj egy bevándorlási jogásszal, nekem ennyi az utolsó tanácsom.:) El fogják neked is mondani, ha esetleg elfogadják az europassod, akkor mindegy milyen.:) A mésik meg hogy igazolt szakmai háttér, illetve 7-es IELTS nyelvvizsga nélkül semmit nem ér...
2014. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

goaus

Beszéltem az europass kiadó intézettel,

ők azt mondták rendben lesz a dolog, ettől kezdve a kérdés tárgytalan, bármit is mondasz az csak okoskodás.

Másrészt, te sem tudod már mit mondj, elsőre azt írod minimum IELTS 6 kell, most meg hogy minimum IELTS 7 :D

2014. jún. 16. 13:10
 9/10 A kérdező kommentje:
A TÉMÁT EZENNEL ZÁROM! AZ ADMIN KÉREM EZT VEGYE FIGYELEMBE AZ EZT KÖVETŐ KOMMENTEK ESETÉN!
2014. jún. 16. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Zarogathatod batran de ez nem az a site :)


Szoval, az Europass: European Skills Passport az egy egyseges formatum amiben a tudasodat, vegzettsegedet leirod. Hogy ebben mi van azt embere valogatja. Ergo, a kerdes teljesen ertelmetlen. [link]


Olyan hogy felsofoku OKJ kepzes nincs. Legalabbis [link] ez nem tud rola. Tehat, a kerdesed meg mindig ertelmetlen :D


Amit kerdezni szerettel volna: elvegeztem X OKJ tanfolyamot, elfogadjak Ausztraliaban? A valasz meglepo modon az hogy fogalmunk sincs mivel Ausztralia szabad orszag es nehany szabalyozott szakmat leszamitva a munkaado donti el hogy elhiszi neked hogy ertesz-e hozza vagy sem. Sokkal valoszinubb hogy munkatapasztalat alapjan itel mint ki tudja milyen tanfolyam alapjan. Tehat a kerdesed teljesen ertelmetlen :D

2014. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!