Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » A bécsi Ausztrál nagykövetsége...

A bécsi Ausztrál nagykövetségen beszélnek magyarul?

Figyelt kérdés
mert ugye itthon megszűnt a nagykövetség és vízum kérdésben érdeklődnék.. tudok angolul de magyarul könnyebb lenne mert bonyolult a szitu
2014. júl. 6. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért kellene tudniuk?
2014. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert a magyar vízum ügyeket is ott intézik mióta itthon nincs követség
2014. júl. 6. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
És? Nem, nem tudnak.
2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem ok arra, hogy beszéljenek magyarul. Beszélnek németül, és angolul, természetesen. De miért nem interneten kérsz vízumot? Turista célból igényelhető online is.
2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy lehet online de nem turista célra kell.. köszi az értelmes választ
2014. júl. 6. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Turista vízum:


[link]

2014. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Amennyiben nem turista célra kell, akkor meg nem gondolom, hogy az angol nyelvnek gondot kellene okoznia, hiszen ha oda készülsz, nem árt ha beszélsz angolul.
2014. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha oda akarsz Menni akkor ha dolgozni akarsz kelt undid angolul mert a te kedvedert nem fog 16 millio ember megtanulni magyarul tehát te kell hogy le ereszkedjel ès angolul komunikalj..amugymeg sok forma nyomtatvany van amit megint csak angolul kell kitoltened..Ha be akarsz vandorolni pontozasos rend servant amihez el kell erned egy bison yobs mennyisèget ès az angol tudja sis szamit...(Bocs de tudom mert itt élek 28 ève azèrt tudom nem gizdáskodásbol) de azèrt kivánok sok sikert hozzà
2014. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ..

nincs az angollal bajom el is intéztem amit akartam angolul bár azt elfelejtettem megkérdezni hogy tudnak e ott magyarul.. a kérdést pedig azért írtam ki hogy ha szüleim utánam szeretnének jönni(látogatni) tudnak e intézkedni mert ők még oroszt tanultak.

2014. júl. 7. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért lett lepontozva az ugyan rövid, de helytálló válasz: nem tudnak. Annyival egészíteném ki, hogy tolmács kérhető.
2014. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!