Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Angliabol hogyan lehet vizumot...

Enigmapont kérdése:

Angliabol hogyan lehet vizumot igenyelni, ill. mennyivel utazas elott kell elintezni?

Figyelt kérdés

Februarban utazunk Uj-Zelandra egy honapra, tudomasom szerint oda nem kell vizum, viszont uutana meg 2-3 hetet Ausztraliaban is el szeretnenk tolteni.

Mi van ha megveszem a repjegyet, majd nem kapok vizumot? Egyebkent paromnak igen, nekem nincs allando munkahelyem, amit a vizumhoz szoktak kerdezni.



2014. júl. 29. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
magyar útlevéllel Au e-visitor visa egy órán belül megvan, legalábbis nekem már háromszor működött. Ha amúgy minden oké, akkor 24 órán belül megadják.
2014. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"l, hogy februari Uj-zelandra utazashoz, de marciusi Ausztraliaba lepeshez mikor lehet leghamarabb vizumot kernem"


akkor mégegyszer: Új-Zélandra nem kell előre vízumot kérned, a reptéren belépéskor kapsz turistavízumot


Ausztráliába az e-visitor visa (Subclass651) egy évig érvényes, többszöri belépésre jogosít, de beutazásonként a tartózkodás nem haladhatja meg a három hónapot.

2013 szeptember 25-én kértem egyet, egy órán belül megkaptam, ez van benne:


VISA GRANT NOTICE

Grant details

Applicant Type Main Applicant

Visa Class E-visitor (class TV)

Visa Subclass E-visitor (subclass 651)

Client Name xxxxxxx

Date of Birth xxxxxxxx

Client ID xxxxxxxxx

Visa Grant Number xxxxxxxxxx

Visa Grant Date 25 September 2013

Passport Number xxxxxxxxx

Must Not Arrive After 25 September 2014

Stay Period 3 month(s) from the date of each arrival

Travel Facility Multiple

Visa Conditions 8115 - BUSINESS VISITOR ACTIVITY

8201 - MAXIMUM 3 MONTHS STUDY

8527 - TUBERCULOSIS FREE

8528 - NO CRIM CONVICTIONS



Ha ma megkéred, akkor jövő ilyenkorig beléphetsz Ausztráliába turistaként három hónapra.


sok sikert

2014. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na mostmar ertem! Bocs, lehet h felreertes volt, vmiert azt hittem, hogy Ausztraliaba csak 3 honapra adnak vizumot, ezert ertetlenkedtem a korai vizum kerelem miatt.

Koszi megegyszer!

2014. aug. 1. 19:42
 14/15 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy Angliába nem kell vízum,mert Úniós tagállam!!!
2014. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi, de a kerdesem az volt, h AngliaBOL.
2014. aug. 26. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!