Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába költözünk!...

Ausztráliába költözünk! Milyen ott az élet? Vélemények?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnétek a pontrendszerrel, már kész van minden.

Én gimis vagyok és nagyon örülök a lehetőségünknek, de kicsit félek. Aki esetleg élt vagy járt már ott,milyenek az emberek,milyen a közhangulat?Azt olvastam, hogy befogadó népség,mennyire igaz?

Köszönöm!



2014. nov. 23. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Haza se akarsz majd jönni, olyan király lesz !

Szerencsés vagy, becsüld meg. Ne félj, sokkal jobban jártál, mit több millió magyar Orbánia területén.

2014. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Remek hely, sok a pozitivum de egy dologra készitsd fel magad. Ausztráliában majdnem minden állat csíp, mar, harap és mérgező. Reggelente a cipőt ellenőrizni nincs-e benne skorpió. A hangyákat is messzire kerülni, mert egy bika hangya kiüt egy napra olyan fájdalmat okoz. A pókoról és a kigyókról nem is beszélve, és persze a nagyvárosokban is élő tűzhangyák akik elől nincs menekvés :P


Szóval remek hely, ha megtudod szokni ezeket az apró kellemetlenségeket.


(Egy hónapot voltam kint nyaralni, mielött valaki leugatna hogy nem tudom mit beszélek, és csípett meg sokminden hiába használtunk mindent amit ajánlottak, hogy az majd megvéd.)

2014. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen,sok dokumentumfilmet néztem a különböző mérgező állatokról...igyekszünk vigyázni.
2014. nov. 23. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott bizony jó az élet, tényleg, haza se akarsz majd jönni (az elején). Aztán majd jönnél, de nem jön össze... hol az iskola miatt, hol baleset ér egy családtagot, hol nősülsz majd, hol beteg a gyermek, hol új autó kell - vagyis mindig lesz valami.

Noha tehetné, a többség soha nem jön többé vissza (még látogatóba se).

2014. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szabina555 ***** válasza:
76%
nekem vannak ausztrál ismerőseim, és teljesen más ott az élet, az alapján, amit meséltek. sokkal jobban élnek, sokkal több a lehetőség, stb. szóval az elején kehet szokatlan lesz, stb. de szerintem biztos élvezni és imádni fogod :) én a helyedben nagyon várnám, hogy mehessek.
2014. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
UU de jó neked! Én csak nyaralni voltam ott. Kaptam 6 db csípést, de túléltem:D A hangulat nagyon jó ott, az emberek többsége úgy vettem észre hogy segítőkész, befogadó (velünk azok voltak..:D). Jól fogod érezni magad ott, az garantált ;) 14/L
2014. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia en Sydneyben vagyok mar kb 9 hete de mar voltam itt 2x ez a 3. alkalom dolgozgatok meg nyaralok..de sokszor uncsizom csinalnek csomo dolgot csak akkor lenullazodna a bankszamlam. Ugyhogy altalabna csak mozi, tengerpart konditerem kajalas meg pihenes, meg neha buli. Remelem egy jo csaj vagy,talalkozunk itt , osszejovunk es szerelmesek leszunk. 23/f
2014. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!