Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába szeretnék letelep...

Bak Bálint kérdése:

Ausztráliába szeretnék letelepedni segítség?

Figyelt kérdés
Igazából semmilyen ismeretem nincs ezen a téren, 2 órája böngészgetem a netet és alig találok valamit. Valaki segítene hogyan, milyen áron, merre hogy induljak el?

2014. okt. 31. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát pedig az internet tele van a szabályokról, hogy mik kellenek egy ausztráliai letelepedéshez. Pontrendszer is le van írva feketén-fehéren.. Keress tovább..
2014. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

"internet tele van a szabályokról," hmmm 1 linket sem látok-nem igazán segítettél a T.kérdezőnek!

Amit viszont Én tudok: meghívásos alapon, 1 éven belül Angol nyelvvizsga, ami nagyon sokba kerül, és csak ezütán kapsz letelepedésit,állampolgárságot...

2014. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves második.

Hogy miért nem küldtem linket? Mert a kérdezőnek a kérdés kiírása helyett még annyi időbe sem telt volna megtalálni a linkeket.

De rendben.. Van bőven, csak ki kell keresni a megfelelőt, olvasgatni lehetőleg minél többet

[link]

2014. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van egy munkáltatód kint, aki meghív Téged Ausztráliába dolgozni, tehát már itthon megköti Veled a szerződést, az egy jó kiindulópont a letelepedéshez, de ennek nagyon sok feltétele van.

Kimehetsz még tanulóvízummal, és azt lehet kint hosszabbítgatni, és az ottlét alatt teljesíteni a letelepedési feltételeket. Ez kb. 3-4 év és nagyon sok pénzzel kell nekiindulj, 3 milla kb., és magas itthoni jövedelem is kell legyen, mert különben nem kapsz tanulóvízumot.

2014. nov. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én tanulóvízumot intéztem egy fél évig kiutazóknak, és a bevándolásra pedig külön bevándorlási szakértők vannak, ezek magánzó szakértők a piacon személyes kapcsolatokkal a témában.
2014. nov. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Vajon miért pont Ausztráliát választottad ? Ennyi ismerettel Nigéria vagy Bolívia is vonzó lehet...
2014. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 goaus ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Itt mindent, de tényleg mindent megtalálsz: [link]

Annyit röviden, hogy rengeteg pénz, felsőfokú angol, hiányszakma minimum 3 éves tapasztalattal. Ha ezek megvannak van esély.

2014. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#3-s -:D Köszönöm! :D
2014. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. nov. 1. 11:31
 10/13 lillabillatrilla válasza:
www.bertok.com/ ezt a honlapot olvasd végig, és mindent megtudsz. sok sikert. mi is ezen a projekten dolgozunk :-)
2014. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!