Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Melyik légitársasággal/okkal...

Melyik légitársasággal/okkal a legjobb utazni Ausztráliába?

Figyelt kérdés

Ha valaki már utazott, örülnék ha leírná a tapasztalatait.

-milyen hosszú volt,milyen volt a kiszolgálás,legközelebb is azzal menne-e stb.

Köszönöm!



2014. dec. 2. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Cathay Pacific. Legjobb áron adták a jegyet (1050 Euro) és idén ők a világ legjobb légitársasága. Szóval jobb ár/szolgáltatás náluk van. Az út 26 óra volt, de függ hol kell Europában átszállni. Ha Londonban akkot több, mi Frankfurton keresztül utaztunk. A személyzet nagyon kedves, az étel jó, nekem nagyon bejött. Viszont csak gyűjtőoldalról tudsz jegyet venni (budapesti indulással).
2014. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
M az a gyűjtőoldal ?
2014. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 goaus ***** válasza:
Emirates. Mindössze 17 órát ülsz repülőn, egy átszállás dubai-ban, fullos.
2014. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Finnair-rel mentem Budapest - Helsinki - Szingapúr - Sydney vonalon, az utolsó szakaszt a British Airways üzemeltette. Nekem minden rendben volt, 26 óra volt az út. A visszaút Melbourne-ből volt, az már egy kicsit rosszabb menetrenddel, 33 óra, az már egy kicsit húzósabb volt. Árban ez volt az egyik legjobb légitársaság. Újra ezt választanám, különösen az odaút miatt.
2015. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Emirates/BUD-DXB-SYD/, Turkish/BUD-IST/ útvonalon majd onnan SIN.

Esetleg Qantas akkor viszont BUD-LHR-DXB-SYD. Saját kedvencek....

2016. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!