Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha kint feleségül veszek egy...

Ha kint feleségül veszek egy nőt, letelepedhetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Országtől függ, nem mindenhol, s ahol igen, ott sem azonnal. Pl. Magyarországon nem lehet azonnal letelepedni magyar állampolgárral való házasság után.
2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
persze, akár esküvő után is közvetlenül, csak vigyázz, mert ha a vizes a fű, akkor átázik a drága kölcsönzött esküvői ruha. Szerintem ha már esküvőzni akarsz, akkor inkább bent csináld, mint kint...
2010. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Hol kint??
2010. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ausztráliára gondoltam.
2010. febr. 2. 15:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy "kint" mivel az "Utazás > Ausztrália" nevű kategóriába tettem, ezért gondoltam, hogy logikusnak tűnik hogy nem pl. Japánra gondolok.
2010. febr. 2. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Szépek az Ausztrál lyányok? :) Csak kiváncsi volnék :)
2010. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először csak ideiglenes tartózkodási engedélyt kapsz Ausztráliában, majd bizonyos iőd után (nem tudom most pontosan, azt hiszem 1 vagy 2 év) kérelmezhetsz letelepedési engedélyt.
2010. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
le lehet. menete a kovetkezo. 2 evig ideiglenes visa-t kapsz, de ez mindenre jogosit dolgozhatsz full time, jar a biztositas etc. ha tanulni akarsz akkor nemzetkozi arat kell fizetni. ket evig ha tetszik a holgy ha nem egyutt ekll elni csak kiveteles esetben lehet megszakitani a kapcsolatot es megkapod a visat. 2 ev utan kapsz permanent residency visa-t evvel midnent scianlhatsz csak bizonyos allami posztot nem tolthets zbe es nem szavazhatsz. azt hiszem ezt tul lehet elni. pl fonokom mar itt van 35 eve es nem allampolgar mert o britnek valja magat bloody pom... as we speak... majd most mar azt hiszem 4 ev PR visa es allampllgarsagra jelentkezes most mar testz van nem nehez olyan ausztralos... es utana jon kengurus utlevel ekkor mar kotelezo szavaznod a valasztasokon mind state mind federal election...
2010. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szepek e ausztral alnyok attol fugg... ha van vmi europai beutese akkor szep de az echte ausztral... hat egy tehent kepzelj el ...
2010. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 3. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!