Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Drága buli lenne Ausztráliában...

Drága buli lenne Ausztráliában szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Látván, olvasván a híreket, elgondolkodtam, hogy milyen lenne a Föld másik részén köszönteni az új évet.


Mennyiből jönne ez ki kb?


2015. jan. 4. 11:04
 1/8 MiddleFingersUp válasza:
miért szilveszter után 4 nappal gondkolkozol ilyeneken?xd van egy éved gyűjteni, annyiból csak kijönnek a dolgok.. jóesetben
2015. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben a szilveszteri főszezonban csak az oda-vissza repülés minimum 300ezer, ha nagyon szerencsés vagy.
2015. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan nehéz ez után nézni a neten.

Megnézed és számolsz.

1. repülőjegy ára oda-vissza

2 szállás ára.

3. étkezések ára.

4. zsebpénz


Figyelemebe kell venni, hogy az év utolsó napjára egy ünnepre tervezed, és sokkal drágább lesz mint az év bármelyik időszakában amikor nincsenek ünnepek.

2015. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 goaus ***** válasza:
Egy főre egymillió 4 nap kb, de ehhez 350 alatti repjegy kell (700e oda-vissza).
2015. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólás érdekes kissé.

Repülőjegy oda 300.000 FT ? :)

Oda-vissza 700.000 Ft és az még jóóóó ?


Tudtommal a British Airways légitársasággal Budapestről indulva,

kb.: 31 óra és 45 perc alatt el lehet jutni pl Sydney-be Ausztráliába.

2 átszállással, az egyik a Londoni Heatrow repterén, a 2. átszállás Singapur-ban. Onnan Pedig Sydney.

Ez a jegy oda kb 144.400 Ft


Oda vissza, kb.: 288,800 Ft plusz vízum. (úgy tudom kell oda)

Szóval azaz 1.000.000 a 4 napra, avagy a 700.000-res repjegy kissé irreális és valótlan.


Annyiban persze igaz (lenne) a dolog, hogy ha bénán kombinál az ember, pl.:

1.: British Airways + Malayzia Airlines + Emirates kombóval repülnél ki és vissza is, akkor 2.900.000 Ft lenne oda-vissza a repjegy :) :) :) :) :)


De ha jól kombinálsz akkor 300.000 alatt oda vissza.


De kb 300 körül van tisztán csak a KLM-mel is Amszterdamon keresztül, és 320 körül van KLM + ALITALIA kombinációval is. (ezek is oda-vissza árral)

2015. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha időd van akkor annyira nem is vészes, azthiszem a zdfen láttam tavalyelőtt két belgát akkik autőval megcsinálták az utat, persze, a tengeren, mint Malazia komp, majd onnan valamin onnan teherhajóval. Az út több, mint 1 év volt neki, sok helyen megálltak. Amígy valami ósdi wv régi kombi passattal csinálták meg az utat. Meg sponzorálta valami belga cég. De akkor a riportból az megragadt, hogy kb, a repjegyek árát költötték el, viszont több, mint 1 évig utaztak ettek ittak.
2015. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rákerestem, mert most még nekem is megfordult a fejemben, hogy egyszer meg kéne csinálni, a műsort nem találtam, de egy svájci krapek is megcsinálta, 14 éves volvójával 36000 km.


[link]

2015. jan. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
144 000 ért nincs oda-vissza jegy, legolcsobb 300 000 és ezt már nyáron foglalni kell később még drágább lesz. Egyébként menj inkább Thaiföldra vagy Szingapurba, Sydney baromi messze van, oda legalább 2-3 hétre érdemes menni minimum.
2015. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!