Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hova erdemes elmenni sielni...

B1nc1 kérdése:

Hova erdemes elmenni sielni Ausztralian belul, vagy Uj Zelandon? (Nem Ausztria)

Figyelt kérdés
A mostani Magyar nyaron/ Ausztral telen, el szeretnek valahova menni sielni. Ausztralian belul vagy a kozelebe. Barki tud valami itteni hires helyet, vagy valaki volt mar errefele sielni? Elore is kosz a valaszokat.

2015. máj. 17. 05:46
 1/6 Guvb válasza:
14%
a gerlitzen hegy az nagyon jóóóó
2015. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo, legkozelebb ketszer is olvased el a kerdest, hogy mivolt mielott huklyeseget irsz :)

Kifejezetten kiemeltem hogy NEM Ausztriarol van szo hanem Ausztralia.

2015. máj. 21. 04:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Perisher a legnagyobb síközpont,ez Sydney és Melbourne között van félúton,de innen nincs messze Thredbo síterepe.

Ha bucka-sízni akarsz arra a Mount Buller pályái a legjobbak(nem csak ilyen pályák vannak),de itt nem csak a felvonóhasználatáért kell fizetni,de még az autóval behajtásért is külön,lévén természetvédelmi területen fekszik.Azért az Ausztria annyira nem nagy hülyeség,síeltem én már augusztusban porhóban a Hintertuxon,na de nyáron egyértelműen Ausztráliát választanám ha tehetném.

2015. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Èn Új-Zélandra mennék. Amikor én voltam nyáron akkor is a déli szigeten elég hideg volt a hegyekben, gondolom ott tuti, hogy van hó télen is.

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

Vagy [link]

Egyébként sok profi megy nyáron Új-Zélandra síelni.

2015. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor Baker válasza:
Ausztráliában rengeteg síparadicsom van. Főként a belső sivatagos részén. Valahol ott kell érdeklődni, az aboriginaloktól. aboriginaloktól
2015. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Új-Zélandon az Északi és a Déli szigeten is találsz sípályákat, Északin Turoa/Wakapapa, a délin Queenstown környéke


részletes infók itt: [link]

2015. júl. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!