Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes elmenni parndorf ba?

Érdemes elmenni parndorf ba?

Figyelt kérdés
Marmint ugyertem h abba a nagy plazaba aminek most nemtudom a nevet, tehat olyan szempontbol hogy ott jobbak az árak mert es szlovakiai vagyok es nemtudom magyarorszagon pontosan milyen arak vannak de gondolom hasonloak mint itt. Ja es meg az erdekelne hogy csak ruhauzletek vannak ott vagy mas fajtak is

2015. máj. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes, tele van magyarral, nagyobb a választék. Szerintem más boltok is vannak.
2015. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom rajta, de tanácstalan vagyok.

Nekem az a gondom, hogy idehaza sosem kapok a méretemben ruhát (XXXL) másrészt legtöbb bolt az ázsiai gagyival van tele. Remélem ilyen szempontból ott más a helyzet...

2015. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Főképp ruhaüzletek vannak, de mostanra mar nagyon kiépült, több nagy új épülete van, és az egyik ha jól láttam műszaki outlet. Nem tudom biztosan, mert abba az épületbe nem voltam, viszont a bejáratnál csupa Samsung meg hasonló reklámok voltak.

Meg volt egy másik épület is ahova bementünk, ott mindenféle holmi volt, lakberendezés, ajándék, sportszer, kozmetikum, nem is nagyon figyeltem mert engem a ruha érdekelt, de kb olyan volt mint egy pláza.

Aki szereti a nagy márkákat, annak érdemes elmenni, mert nagy designer márkák vannak sokkal olcsóbban. Igaz nem az idei kollekció, hanem a tavalyi vagy 1-2 éves. Sokszor van akció az üzletekben, és ilyenkor tényleg töredék áron lehet kapni a dolgokat.

2015. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
5 éve voltam, 3 pár cipőt vettem összesen 30 ezer Ft-ért. Ki lehet fogni jó cuccokat olcsón.
2015. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül olcsóbb (kifogható pár jó cucc olcsóbban, de sokkal szélesebb és minőségibb a választék.
2015. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!