Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyenek az ausztrál emberek?

Milyenek az ausztrál emberek?

Figyelt kérdés
vidámak, udvariasak, ...
2010. márc. 15. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább mindegyikük egy egyéniség, mint a világon bárhol. Elég szomorú lenne ha 3 szóval egy egész ország lakosságát jellemezni lehetne.
2010. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon közvetlenek.Tényleg.Sokkal rendesebbek mint a magyarok.A buszon még a sofőrnek is szokás köszönni,még akkor is,ha nem ismerjük a sofőrt.Jól el le lehet velük beszélgetni,lazák,ráérősek,nem sietősek.Ott nincs a sietős európai tempó.De mint ahogy az első válaszoló is írta,egy ekkora ország lakosait nem lehet ennyivel jellemzeni.Mindenhol vannak kivételek.
2010. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2010. márc. 21. 13:11
 4/10 anonim válasza:
100%

igen, tényleg kedvesek, közvetlenek, vidámak.

bár én nem voltam kinn, de néhány ismerősöm igen,

és nekik csak jó tapasztalataik vannak!

állítólag nagyon vendégszeretőek, segítőkészek, és

tényleg sokkal kedvesebbek, mint a magyarok.

Ja, ami a legfőbb tulajdonságuk: OPIMISTÁK!

2010. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam együtt ausztrálokkal, ha nagyon általánosítanék, akkor én is ezeket mondanám, amiket az előttem szólók! Nagyon laza természetük van (laid back), nem idegeskednek annyit, mint a magyarok, sokkal vidámabbak és jóindulatúbbak a másik iránt.Eddig összesen 2 mogorva ausztrállla találkoztam a kb 80-ból. Szívesebben barátkoztam velük, mint magyarokkal.
2010. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem kinn és imádom őket
2010. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nagyon közvetlenek!mindenkinek úgy köszönnek mintha már ezer éve ismernék egymást:)persze azért ott sem mindenki ilyen de sokkal kedvesebbek mindenkivel mint a magyarok.legalábbis szerintem 8)Nagyon szeretem őket^^
2010. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Talan meg annyit tennek hozza az azikrol,hogy nagyfoku bajtarsi szeretet van koztuk a harcteren. Jelenleg Afganisztanban van egy csapat ahol nagyon jol megalljak a helyuket, lezserul fognak fel minent de az eletuket alldozzak fel egymasert ha kell, bajban renkivul onzetlenek,mindenbol viccet csinalnak. Az amerikaiaknal van rang es haptakba allas,(itt is van) de az aziknak mindenki haver.. de ha kell nagyon kemenyen harcolnak. A harcteren mindenki egyenlo mert egy a celjuk:EGYUTT ELETBE MARADNI..
2010. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat és örülök hogy nagyrészt ilyen rendesek...:)
2010. júl. 19. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

baratsagosak, jo kedvuek, positivak, nem nyafognak es panaszkodnak allandoan. pedig nekik is van bajuk itt sem fenyes minden de megsem szidnak senkit es megsem panaszkodnak. inkabb elfogadjak a helzyetet, elfogadnak mindenkit. akkor nem fogadnak be ha lenezed oket es az orszagukat es azokat szapulod akkor azt mondjak kocsog bevandolro nem tetszik menj haza, ami jogos. ugyanis magyarok koreben eloszeretettel megy h az aussiek milyen hulyek meg milyen szar itt etc de vhogy megis itt ragadnak ezek a magyarok es megsem huznak el innen.

Nekem ausztral ferjem van es nincs vele gond. egy jellegzetesseguk van a takaritas nem az erenyuk. de ez is abbol ered h lazan vesznek mindent. ok elvezik az eletet. ey focimeccsen nem szidjak egym as anyjat ket szurkolo tabor tud egymas mellett ulni. egy meccsen tok jo hangulatot csinalnak. en szeretek itt elni, imadom oket, tobb ausztral baratom van mint magyar.

2010. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!