Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Az ausztrálok milyen fajta...

Az ausztrálok milyen fajta kenguruhúst esznek?

Figyelt kérdés
Mert van vörös-kenguru meg mindenféle.
2010. márc. 20. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megeszik mindet. Egy bennszülöttnak nem az a kérdés, hogy mit eszik, hanem eszik-e egyáltalán. Amit éppen le tud vadászni.
2010. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem a bennszülöttekre gondoltam,hanem az ausztrál emberekre.
2010. márc. 20. 16:15
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi. :)
2010. márc. 20. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a vörös óriást. Azt a leggazdaságosabb tenyészteni, tartani, levágni, levadászni.
2010. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
57%

waow... kengurut esznek?

Nem tudom, csak feltételezem: szerintem nem esznek kengurut, hacsak nem az életük múlik rajta. De aztán passz

2010. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
emlékszem egy filmre, amely szerint tul sok a kenguru es nem kell senkinek, valamilyen cég konzervet készit belole, meg az is lehet , hogy kutyaknak. szőval a benszultttek biztos eszik de masok nem nagyon.
2010. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igazi feherboru ausztralok nem esznek kenguru hust.A hus fogyasztasat tobbnyire a nagymeno resztorantokban szolgaljak fel, ahol kulonlegesmodon van elkeszitve.En vettem egy parszor, a hus melybordo szinu, mint a marhahus, igen izletes, gyorsan kell sutni magas langon,picit veresen hagyni ugy finom.Tizevvel ezelott a kutyimnak vettem a kenguru hus ,par centtert, most pedig mereg draga, es az egzotikus etelek koze tartozik!!!

Hat igen valtoznak az idok.

2010. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!