Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztrál egyetemre ha felveszn...

Ausztrál egyetemre ha felvesznek mint hallgató akkor a vízumot megkapom?

Figyelt kérdés
Az elbírált nyomtatványt mellékelni kell vagy csak bele kell írni, hogy tanulás céljából lennék kint? Lakhatásom meg lenne oldva ott lakik kint nagybáttyám cirka 35 éve. Ilyenkor is el kell hagyni az országota 3 havonta 1 napra? Köszi a válaszokat.

2016. máj. 2. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen, tanulói vízumot kell csináltatnod az Ausztrál követségen.


Egyébként gratula ! :)

2016. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kapod meg a vízumot. Az egyetem pl nem tudhatja, hogy téged az ausztrál kormány számontart-e terroristaként, gyanútlanul felvesz, de a nagykövetség tudni fogja és nem enged be.
2016. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves előző, mielött felvesznek átnézik az előéleted. "You will need to undergo a National Criminal History Record Check (NCHRC) and obtain a clearance before you will be eligible to undertake any placement, practicum or fieldwork for your course." És bűntetlem előítéletem van.
2016. máj. 2. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ausztrál nagykövetségtől igényeld meg a tanulói vízumot. Ezt azt hiszem évente kell újítani,de nem vagyok benne biztos.(a magyar bevándorlási hivatalból is lehet meg tudod igényelni,érdeklődd ott meg legelőször)
2016. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!